Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

İstanbul damla bayisini aradım fiyatlar geldi ama şimdi sıraya girseniz Ocak Şubat anca sıra gelir ozamanki fiyatlar ne olur bilinmez diyor neden fiyat güncelliyorsunuz ozaman aracınız yok zaten dedim haklısınız ama yapacak bir şey yok dedi ukelaaa

Honda camkiran ikinci el satışında fiyatları güncelledi ornerk vermek olursa 2019 Eco elegance in fiyatı 237 bine yükseldi. Ellerinde aralığa kadarda araç yok dediler anlayacağınız ikinci elleri %80 lik dilime göre fiyatlandiriyor bayiScreenshot_2020-09-01-15-59-46-084_com.sahibinden.jpg

Geçen de demiştim. Bunlar bizimle eyleniyor diye. Fiyatı 150 yapsa ne olacak. Arabamı var piyasada. Bende ferrarimi satıyorum. 49000 TL ye. Hani araç derlerse alınca satacağım. Aynı şey.Araç yok ocak şubata teslim. Parası o o zamanın fiyatıyla. Bir tek honda değil hepsi aynı. Yazıklar olsun bu zihniyete

1 ayda fiyatlar 3 defa değişti!

Hocam döviz gibi çok hızlı yükselip düzeltmesini yapmış :D
Yanlız bu düzeltme ile birlikte artış trendinin yükselerek devam edeceği de teyit edilmiş gibi oluyor :unsure:

sarı siteye dün birisi eko exe için 300 bin tl yazmıştı. o arkadaş acaba bugün ne düşünüyordur şaka gibi..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bence avını bekleyen avcı gibi hissediyordur . Avcı sabredip avını bekliyecektir . Nasılsa orman onun :)

Geri