Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Bunları gördükçe çıldırıyorum.favoride 1 seneden beri satılmayan(fiyatı yüksek olduğu için) 2003 araca 78 binden bir başladı.şu an ÖTV geldi diye 115 bin TL idi.Ekli dosyayı görüntüle 261290
Şu anki fiyata bak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
123 e 1 ay önce 2013 Honda civic Eco premium sattım ben sıfır hatasız insanlar delirmiş

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vallahi şu fiyatları gördükçe çıldırmamak elde değil. Anlam veremediğim ise şu ; aracın 0-3 yaşında bir araç olur, ötv den veya zamlardan dolayı aracının fiyatı sıfıra yakın olır veya aynı olur bunu anlarım. Ancak 10-15 yaşındaki aracı sen neye göre bu fiyatları yazıyorsun ? Arabanın anası ağlamış kilometri teli kopmuşçasına yol yapmış, parçalarının ekonomik ömrü dolmuş, yıpranma payını hiç hesaba katmamışsın ama 123 bin tl fiyat yazmışsın. Bu akılla değil 1 sene 10 sene ilanda tabi kalır.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim anlamadığım satıcı fiyat yükseltiyor sürekli.satıcı zaten satma niyetinde değil,belli.metal yorgunluğu vs.böyle giderse zaten 2010 model civic 200 bin olur :(

Benim anlamadığım satıcı fiyat yükseltiyor sürekli.satıcı zaten satma niyetinde değil,belli.metal yorgunluğu vs.böyle giderse zaten 2010 model civic 200 bin olur :(

Nurullah hocam korkutma ya ben 2018 civice 210 bin çok diyip almıyorum almalı mıyız yoksa

123 e 1 ay önce 2013 Honda civic Eco premium sattım ben sıfır hatasız insanlar delirmiş

Dürüstçe söyleyeyim bayağı uyguna vermişsiniz :) Km 100bin altında ise galeriler bile 140a alıyor.

Geri