Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Zorunlu aksesuarları faturada göseriliyorsa,kutusu ile alıp bagaja atacaksın(geçen okudum istenirse takmayız demişler) ,ertesi gün gidip sadece aksesuarları iade edeceksin.
iade almayıncada işin gücün yoksa mahkeme açıp uğraşacaksın. sonuçta arabanın fiyatını max keseceği fatura belli.
internetten alınsa araba iade etmesi kolayda ,diğer türlü alınan ürün iade nasıl oluyor yönetmelikleri araştırmak lazım.

Zorunlu aksesuarları faturada göseriliyorsa,kutusu ile alıp bagaja atacaksın(geçen okudum istenirse takmayız demişler) ,ertesi gün gidip sadece aksesuarları iade edeceksin.
iade almayıncada işin gücün yoksa mahkeme açıp uğraşacaksın. sonuçta arabanın fiyatını max keseceği fatura belli.
internetten alınsa araba iade etmesi kolayda ,diğer türlü alınan ürün iade nasıl oluyor yönetmelikleri araştırmak lazım.
Bu dediğinizi bir kişi yapsa bu olaya hemen çözüm olarak bir sözleşme düzenler bayiler. aldığınız aksesuarları iade edemezsiniz gibi bir madde koyar sorun çözülmüş olur onlar adına. İmza atmazsan da vermiyoz derler. Bayiler önlem almaz ise fikir güzel:)

Bu dediğinizi bir kişi yapsa bu olaya hemen çözüm olarak bir sözleşme düzenler bayiler. aldığınız aksesuarları iade edemezsiniz gibi bir madde koyar sorun çözülmüş olur onlar adına. İmza atmazsan da vermiyoz derler. Bayiler önlem almaz ise fikir güzel:)
Bayiler dediğinizi gibi hemen önlemini alır ki zaten araça ayrı fatura aksesuara ayrı fatura kesiliyor

Mart ayında 181 e anlaşarak aldığım araç için 173 araca 2 binde aksesuara fatura keserek maile göndermişler. 6 bin elden istemiştilerdide vermiştim faturayı gönderince aklım başıma gelmişti. Şimdi 2 bin faturalı aksesuarı heyete sunsan aksesuarı verip 2 bini alsan ne yazar. Herşeyin önlemini almışlar merak etmeyin...

Böyle bir durumda bilinçli bir tüketici olup bu fırsatçılığa göz yummamak gerekiyor. Yeni kasa daha mı güçlü? Sırf model yükseltmek için bu kadar hemde fahiş fiyatlarla hiç gerek yok. FC5 ilk Ekim 2016 da satışa sunuldugun da 86.500 dü arkadaşlar. 7 8 bin ekleyerek alınabiliyordu o zaman.

FC5 ler 2017 de 94 95 oldugunda FK7 90 bin di. Gene çok iyi hatırlıyorum ki Orijinal LPG ye sahip 2016 model FB7 7 bin lira daha pahalıydı. Evet çok şey değişti ama ben bu şartlar altında bütçeme göre hareket etme taraftarıyım. Borçlu bir şekilde olmayı istemem.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Vallahi bende şöyle belirtmek istiyorum
2019 ağustosta 156bin TL olarak FC5 aldıktan sonra arkadaş cevremde herkese söylemiştim. Sizlerde alın araç fiyatı daha fazla artmadan diye .
Herkes bana şuanda alınmaz ÖTV indirmi gelecek sen pahalı aldın,zarar edeceksin diyerek dalga geçiyorlardı.
Ben o dönemden beri hep söyledim ÖTV indirim gelmeyecek tam tersi zam gelirse daha kötü olacak diye.
Şuanda o arkadaş çevrem keşke dediğini dinleyip alsaydık aracı diye dert yanıyorlar dalga geçenler :)
Eylul 11 de 147500e eco elegance aldim. Ya bir iki arkadaş daha boyle fiyat soyledi. Benim arabada bi dandiklimi var diye aklima takiliyo. Sizinki exe mi

.

Böyle bir durumda bilinçli bir tüketici olup bu fırsatçılığa göz yummamak gerekiyor. Yeni kasa daha mı güçlü? Sırf model yükseltmek için bu kadar hemde fahiş fiyatlarla hiç gerek yok. FC5 ilk Ekim 2016 da satışa sunuldugun da 86.500 dü arkadaşlar. 7 8 bin ekleyerek alınabiliyordu o zaman.

FC5 ler 2017 de 94 95 oldugunda FK7 90 bin di. Gene çok iyi hatırlıyorum ki Orijinal LPG ye sahip 2016 model FB7 7 bin lira daha pahalıydı. Evet çok şey değişti ama ben bu şartlar altında bütçeme göre hareket etme taraftarıyım. Borçlu bir şekilde olmayı istemem.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

FK7 110 bin liste fiyatıyla satışa başladı. Gelen ilk 50 araca özel 105'e veriyorlardı.

Geri