Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Herkese merhaba bende eco elegance almak niyetindeyim bayi sifir km araci plaka takip satma seklinde 265 bine ay sonu teslim fiyat verdi, sport paket arti kaplamalar boya koruma film ekleriyle, 5 bin kapora gonderdim. Hic bir bayide arac bulamayinca boyle yapmak mantikli geldi otv dilimininde artacagini dusunerek sizce fiyat iyimidir.

Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese merhaba bende eco elegance almak niyetindeyim bayi sifir km araci plaka takip satma seklinde 265 bine ay sonu teslim fiyat verdi, sport paket arti kaplamalar boya koruma film ekleriyle, 5 bin kapora gonderdim. Hic bir bayide arac bulamayinca boyle yapmak mantikli geldi otv dilimininde artacagini dusunerek sizce fiyat iyimidir.

Artık aldınız ve stresiniz bitti. Sırf bunun için bile değer. İyi yapmılsınız. Fiyatınızda iyi. 1 ay sonra bile iyi ki almışım diyeceksiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
yukarıdaki mesajlarda belki okumuşsunuzdur ben de aynı durumdayım 267 istedi benden de bayi çarşamba günü teslim olacak, fiyat şuan için iyi olmasa da bir dahaki ay iyi olacak alır almaz karlı olacaksınız, biniciyseniz eğer yılbaşından sonra iyi ki aldım dersiniz diye düşünüyorum, hayırlı olsun, kazasız belasın kullanırsınız inşallah.

Aracınız
Civic FC5 2020
yukarıdaki mesajlarda belki okumuşsunuzdur ben de aynı durumdayım 267 istedi benden de bayi çarşamba günü teslim olacak, fiyat şuan için iyi olmasa da bir dahaki ay iyi olacak alır almaz karlı olacaksınız, biniciyseniz eğer yılbaşından sonra iyi ki aldım dersiniz diye düşünüyorum, hayırlı olsun, kazasız belasın kullanırsınız inşallah.
Ben temmuz ayı ortasında 196 bin+10 bin verdiğimde o kadar moralim bozulmuştu ki anlatamam. Çünkü bir ay evvel 180 bin alabiliyordum ama şimdi iyi ki almışım dedim,iki ay içinde 265 bin liraya çıktı fiyat.
Siz de bir iki ay sonra iyimi diyeceksiniz

Aracınız
Civic FC5 2019
265 e elegance almayı düşünen kardeşlerim.arabanizin ham fiyatı yaklaşık 16300 dolar. 16300×1.8×1.18×7.95=275 bin satış fiyatı yapar. 265 e birsuru extra yükleyip araba almak mantıklı.Ne zaman bir üst dilime geçer bence hemen.

Ustura

0
Aracınız
Civic FC5 2020

Üstad sarı sitede dün gördüm 277 ye exe var 5200 km de bileginize eğer kredi çekmeyecekseniz makul derim bence

Hürmetler

gunesec

Özel Üye
Bugün efeye gittik. Araç yok, fiyat vermiyorlar. Ne zaman gelir belli değil. İkinci el kısmında 278bin e bir tane vardı sıfır, kaputa bir şey damlamış, boya kalkmış. O şekilde 278bin?
Bir de 2019 makyajlı vardı. 19bin km, iki parça boya. 253bin yazıyordu.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bugün efeye gittik. Araç yok, fiyat vermiyorlar. Ne zaman gelir belli değil. İkinci el kısmında 278bin e bir tane vardı sıfır, kaputa bir şey damlamış, boya kalkmış. O şekilde 278bin?
Bir de 2019 makyajlı vardı. 19bin km, iki parça boya. 253bin yazıyordu.
Ankara Efe'de ,8 km de Eco elegance baz halde ikinci elde diye 267 bin istiyor.. Kantarın topuzunu fazlasıyla kaçırdılar.

Geri