Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Dün Nissan müşteri temsilcisi aradı. Yeni araç düşünür müsünüz dedi. Olabilir dedim. Yaşadığım ili sordu ve ellerinde araç olup, bana yakın olan 2 bayi söyledi. Sizinle bayiler iletişime geçsinler mi dedi.

Yanlış hatırlamıyorsam 1,5 dci otomatik visia 285000 demişti.

Kimileri satmak istiyor Nissan gibi, kimileri satmak istemiyor Honda gibi.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Dün Nissan müşteri temsilcisi aradı. Yeni araç düşünür müsünüz dedi. Olabilir dedim. Yaşadığım ili sordu ve ellerinde araç olup, bana yakın olan 2 bayi söyledi. Sizinle bayiler iletişime geçsinler mi dedi.

Yanlış hatırlamıyorsam 1,5 dci otomatik visia 285000 demişti.

Kimileri satmak istiyor Nissan gibi, kimileri satmak istemiyor Honda gibi.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamamen arz talep işte hocam. O Nissanları gidip her gün soran, bulduğu gibi alan müşteri kitlesi olsa seni ararlar mıydı? Ya da biz araçlarımızı ararken Honda aramadı mı bizi? Beni kaç kez aradılar o dönem karar verdiniz mi vs. diye. Ama şu an bizim millet hücum etmiş durumda. Araç da az geliyor sanırım. Bayiler de fırsat bu fırsat kime nasıl geçirsemin hesabını yapıyor..

Aracınız
Civic FC5 2020
Tamamen arz talep işte hocam. O Nissanları gidip her gün soran, bulduğu gibi alan müşteri kitlesi olsa seni ararlar mıydı? Ya da biz araçlarımızı ararken Honda aramadı mı bizi? Beni kaç kez aradılar o dönem karar verdiniz mi vs. diye. Ama şu an bizim millet hücum etmiş durumda. Araç da az geliyor sanırım. Bayiler de fırsat bu fırsat kime nasıl geçirsemin hesabını yapıyor..
Honda Türkiye deki fabrikasını kapatacağı için üretimini talep doğrultusunda artıramıyor,hal böyle olunca bayilerin elin çok az araç geçiyor

İbrahim

Aracınız
Civic FC5 2020
Ön ve arka tamponlar plastiktir. Boya olup olmamasi önemli değildir. Ancak tamponun altına bakılmalıdır hasar nasıl olusmustur resim istenmelidir. Eger bahsettiginiz arac elegance eco ise fiyat güzel bence

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar sarı sitedeki ilan fiyatlarını dikkate almayın .Siteye koyduğu fiyatı aşağı çeken satıyor,diğerleri havasını alıyor.Bence aç gözlü olan millet değil,piyasanın durumundan kar çıkarmaya kalkıp ötv zammı yapanlar.İkinci eldeki f
iyat artışını da zamla tetiklediler .Ayrıca arabaların değeri artmış değil,TL.değer kaybetti.

Aracınız
Civic FC5 2019
Tampona takılma plastik orası. Sürtturup boyanması için öyle. Fiyat iyi. Bence al zaten zam gelecek. Boyanmadiysa sıkıntı çünkü masrafı sana kalır.

Geri