Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Sıfır km bayi fiyatı,ekim aracı 341 bin, Kasım aracı 359 bin(45 / 12 sıfır faiz seçeneği ile ,ekim aracı bu kapsam dışında).
Teşekkürler ederim.sanırım 1,2 motor bu fiyat.ilgilendiğim 3008 ACTIVE 1.6 PureTech 180hp EAT8 Tam Otomatik Prime Edition liste fiyatı 418 bin.hangi bayii acaba.yarın bir ara arayıp fiyat alayım.

İbrahim

Teşekkürler ederim.sanırım 1,2 motor bu fiyat.ilgilendiğim 3008 ACTIVE 1.6 PureTech 180hp EAT8 Tam Otomatik Prime Edition liste fiyatı 418 bin.hangi bayii acaba.yarın bir ara arayıp fiyat alayım.

İbrahim
Bir kaç bayi aramıştım şuan hangisi vermişti hatırlayamıyorum malesef ama elinde araç olanlar genel olarak baya uygun söylüyor ,arayabildiğiniz kadar çok bayi aramanızı tavsiye ederim, fiyatlar baya oynuyor bayiler arası...

Hayırlı akşamlar yarın İstanbul damladan sıfır aracımı teslim aldığım gibi satmak istiyorum 2020 eco elegance ov sıfır km beyaz renk 13 bin aksesuarlı (dosya atıyorum) pazarlıksız fiyatım 280 bin. İlgilenen olursa özelden mesaj atabilir.
Sıfır araca pek talep olmadı . 56 favori? indirim peşinde. Dolar almış başını gitmiş?. Bayiden çıkartmadan en ucuza koydum ilana. Biraz gezip sıfırdan pahalıya satayım en iyisi?. Liste fiyatının baya üstünde yazmak gerekiyor anlaşılan öyle daha tatlı geliyor insanımıza?. Sahibindene girenler hep alıp satma derdinde biniciler nerden alıyor anlamıyorum?. Ha ben de bir al satcı oluyorum ama en azından sadece kendi senelik hakkımı kullandım( 2 defa almış oldum)?. Biraz sitem ettim kusura bakmayın hayırlı geceler ?

Bugün biri fark eder mutlaka hocam. Malum o kadar çok ilan var ki.
Sıfır araca pek talep olmadı . 56 favori indirim peşinde. Dolar almış başını gitmiş. Bayiden çıkartmadan en ucuza koydum ilana. Biraz gezip sıfırdan pahalıya satayım en iyisi. Liste fiyatının baya üstünde yazmak gerekiyor anlaşılan öyle daha tatlı geliyor insanımıza. Sahibindene girenler hep alıp satma derdinde biniciler nerden alıyor anlamıyorum. Ha ben de bir al satcı oluyorum ama en azından sadece kendi senelik hakkımı kullandım( 2 defa almış oldum). Biraz sitem ettim kusura bakmayın hayırlı geceler

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sıfır araca pek talep olmadı . 56 favori? indirim peşinde. Dolar almış başını gitmiş?. Bayiden çıkartmadan en ucuza koydum ilana. Biraz gezip sıfırdan pahalıya satayım en iyisi?. Liste fiyatının baya üstünde yazmak gerekiyor anlaşılan öyle daha tatlı geliyor insanımıza?. Sahibindene girenler hep alıp satma derdinde biniciler nerden alıyor anlamıyorum?. Ha ben de bir al satcı oluyorum ama en azından sadece kendi senelik hakkımı kullandım( 2 defa almış oldum)?. Biraz sitem ettim kusura bakmayın hayırlı geceler ?
Çorlu nitko 297 ye 15 bin aksesuarlı 0 executive veriyor. Herkes kafasına göre bir yazıyor. Şu zamanda 300 lirayı kapısının önünde duran arabaya bağlamak düşündürücü, diğer yandan yeni çıkan kasanın fiyatı ne olacak 400 mü 300 ü veren yeni kasayı beklemez mi ?

Ötv böyle olduğu sürece orta sınıf alamaz artık. O da beraberinde talebi azaltıyor. Umarım gönlünüzden geçtiği gibi tez zamanda satarsanız.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri