Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Benim araç makyajlı değer mi usta maceraya? Makyajlı eleganceı verecem exetuve alacam tabi en az 30 bin fark olacak

Makyajlı kasa elegenca 30000 TL ye değmez bence makyajlı kasalarda excutive ile aradki fark deri döşeme anahtarsi giriş ve anahtarsiz çalıştırma,elektrikli bel desteği,ben 2019 Ece excutve sattım makkyajsiz olandan alırken makyajlı yeni çıkmıştı versiyon farkı 9000 TL idi ogunku bütçem yetmemisti.İsim rast gitti yatırım yapmak için eylu sonunda 15000 km de sattım füme renk idi,üzerine 18000 TL fark verip 2020 Eco excutive 0 olarak kozmik mavi aldım ama bu tesadüfen gelişen bir durum idi versiyon farkını çik 1 yaisndaki aracı 9000 TL'ye yenilemiş oldum,

Son zamdan sonra elegans eco da ötv dilimiyle birlikte ciddi artış oldu ve hemen akabinde sarı sitede yığınla 0 araç satışı başladı. Demekki araç yok denilirken adamına göre yok denmiş. Yazıklar olsun.
Kıt kanaat yıllarca birikimiyle gayet temiz duygularla araç almaya çalışan vatandaş ne yapsın arkadaş. Bu kadar alçaklıkla nasıl mücadele edilecek. Biz toplum olarak çürümüşüz. Gerçi benimki de laf. Deprem , afet dinlemeyip fırsatçılık yapan millet olmuşuz araba piyasasında yapmış çokmu?
Yeni araç alacak arkadaşlarımıza yürekten dua ediyorum. Allah kötüyle karşılaştırmasın.

Image1604850803.830124.jpg

Aynen oyle bakın burası bir bayinin bekletme alanı. Arkadaşlar bilmiyor almayın diyorum ama :))) yatırımlarınızı Altın ve Gümüşten yana yapın büyük bir devalüasyon çok yakın arabalar A noktasından B noktasına götüren bir araçtır. :) bu arabalara vereceğiniz parayla günde 600 lira kazanabilirsiniz. Daha arac almayın diye yazmayacağım :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Makyajlı kasa elegenca 30000 TL ye değmez bence makyajlı kasalarda excutive ile aradki fark deri döşeme anahtarsi giriş ve anahtarsiz çalıştırma,elektrikli bel desteği,ben 2019 Ece excutve sattım makkyajsiz olandan alırken makyajlı yeni çıkmıştı versiyon farkı 9000 TL idi ogunku bütçem yetmemisti.İsim rast gitti yatırım yapmak için eylu sonunda 15000 km de sattım füme renk idi,üzerine 18000 TL fark verip 2020 Eco excutive 0 olarak kozmik mavi aldım ama bu tesadüfen gelişen bir durum idi versiyon farkını çik 1 yaisndaki aracı 9000 TL'ye yenilemiş oldum,
Haklısın üstadım, bekleyecez artık.

Ekli dosyayı görüntüle 262515

Aynen oyle bakın burası bir bayinin bekletme alanı. Arkadaşlar bilmiyor almayın diyorum ama :))) yatırımlarınızı Altın ve Gümüşten yana yapın büyük bir devalüasyon çok yakın arabalar A noktasından B noktasına götüren bir araçtır. :) bu arabalara vereceğiniz parayla günde 600 lira kazanabilirsiniz. Daha arac almayın diye yazmayacağım :)

Abartma hocam , sıfır civik parasıyla günde 600₺ ??

Hocam
ALTIN al arkana yaslan Mart Nisan ayın da 600-620 TL den bozunca arkadaşa dua ? edersin

Hürmetler

Keşke o rakamlar olsa Joe Biden seçimi kazandı, Ekonomi Bakanı Berat Albayrak istifa etti yeni, Merkez bankası müdürü görevden alındı neler olacak neler bir sabah bir bakmısız $ 14 15 :) Para benden fazla çalışmalı hiç kimse kolay kazanmıyor. :)) Neyse burası bir araba formu konu dışına çıkmasın.

Keşke o rakamlar olsa Joe Biden seçimi kazandı, Ekonomi Bakanı Berat Albayrak istifa etti yeni, Merkez bankası müdürü görevden alındı neler olacak neler bir sabah bir bakmısız $ 14 15 :) Para benden fazla çalışmalı hiç kimse kolay kazanmıyor. :)) Neyse burası bir araba formu konu dışına çıkmasın.

Akif dolara zam gelince arabaya zam gelmiyor mu guzel dostum ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri