Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Civic FC5 2017
Bugün Sakarya sandıkçı bayisine gittim yeni kasalara bakmak için, koca plazada sadece bir tane jazz vardı. Yeni kasa için zorunlu aksesuar fiyatı ne olacak diye sordum. Karşımdaki kişi sanki ilk kez duymuş gibi bir tepki verdi liste fiyatı üzerinden satış yapıyoruz dedi. Fc5 kasada özellikle pandemiden sonra zorunlu aksesuar olmadan satış olmadığını söyledim ama ısrarla liste fiyatından sattıklarını söyledi. Ben ısrarla sorunca beni maliyeci sanmış olabilirler :) ama adamlar göz göre göre yalan söylüyor.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bugün Sakarya sandıkçı bayisine gittim yeni kasalara bakmak için, koca plazada sadece bir tane jazz vardı. Yeni kasa için zorunlu aksesuar fiyatı ne olacak diye sordum. Karşımdaki kişi sanki ilk kez duymuş gibi bir tepki verdi liste fiyatı üzerinden satış yapıyoruz dedi. Fc5 kasada özellikle pandemiden sonra zorunlu aksesuar olmadan satış olmadığını söyledim ama ısrarla liste fiyatından sattıklarını söyledi. Ben ısrarla sorunca beni maliyeci sanmış olabilirler :) ama adamlar göz göre göre yalan söylüyor.
O ilk defa duymuş gibi tepki veren danışmanın yüz ifadesini merak ediyorum, yılın oyunculuk oscarına aday olabilir ?

Aracınız
Diğer Markalar
Bugün kozyatağı e-5 kenarındaki honda damla plazanın 2.el showroomunun önünden geçtim. Bir sürü 2020 2021 fc5 civic var. Araçlar da muhtemelen en fazla 1000 km civarıdır. Zaten bitanesinin koltuk naylonları bile duruyordu. Gerçekten yazık.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Atasehirdeki yerlerinde sagda solda ve depolarında vardi demek,onları piyasaya çıkartmışlar. Sorduğumda araç yok,yeni kasayı bekliyoruz diyorlardi.Bu olayı tüm bayiler yapiyor maalesef, yanlarına kar kalıyor.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Atasehirdeki yerlerinde sagda solda ve depolarında vardi demek,onları piyasaya çıkartmışlar. Sorduğumda araç yok,yeni kasayı bekliyoruz diyorlardi.Bu olayı tüm bayiler yapiyor maalesef, yanlarına kar kalıyor.
Aslında kar kalmıyor, uzun vadeli kendilerine çok zarar verdiler, son 2 yılda çok ciddi sadık Honda kullanıcı kitlesini markadan soğuttular (Bunu Hondasever biri olarak söylüyorum).
Yılların marka imajını mahvettiler, ilerleyen yıllarda piyasa biraz normalleştiğinde bayilerin yaklaşımlarını çok merak ediyorum. İyi senaryoda eskiye dönerler, kötü senaryoda ise pazar paylarını yerli üretim avantajı bulunan Toyota ve Hyundai'ye kaybedecekleri düşüncesindeyim.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2018
Aslında kar kalmıyor, uzun vadeli kendilerine çok zarar verdiler, son 2 yılda çok ciddi sadık Honda kullanıcı kitlesini markadan soğuttular (Bunu Hondasever biri olarak söylüyorum).
Yılların marka imajını mahvettiler, ilerleyen yıllarda piyasa biraz normalleştiğinde bayilerin yaklaşımlarını çok merak ediyorum. İyi senaryoda eskiye dönerler, kötü senaryoda ise pazar paylarını Mazda gibi yerli üretim avantajı bulunan Toyota ve Hyundai'ye kaybedecekler düşüncesindeyim.
Kesinlikle katılıyorum,2 Honda aldım 3. aracı kesinlikle honda almayacağım.

Aracınız
Civic FC5 2019
Yılların marka imajını mahvettiler, ilerleyen yıllarda piyasa biraz normalleştiğinde bayilerin yaklaşımlarını çok merak ediyorum. İyi senaryoda eskiye dönerler, kötü senaryoda ise pazar paylarını Mazda gibi yerli üretim avantajı bulunan Toyota ve Hyundai'ye kaybedecekler düşüncesindeyim.
Gençlik hayalim hevesim gözdem di Honda. Ama bu yapılanlardan sonra Allah birdaha paramı nasip etmesin Honda ya.
Ben kârlı olan kesimdeyim. Tam arabanın alınabilecek en uygun zamanında aldım ve aracımdan çok memnunum. Gel gelelim benim gibi yıllardır Honda alacağım hevesinde olan arkadaşlarımın şu 2 senede yaşadıkları çok üzücü ve ayıp.
Honda zulüm onda

Aracınız
Civic FB7 2013
Bu yaşadıklarımız tüketim çılgınlığı aslında birazda bu açıdan bakmak lazım.
İhtiyaç yoksa alma bak ne oluyor o zaman.
Bayilere gitme bayi sana gelsin, kursun projeksiyonu araba satmaya çalışsın bir honda bayisi gitsin olmazsa öbürü gelsin.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Evet bu şekilde dediğinizde haklısınız.Zaten servisten kazanıyorsunuz,bırakında kullanici alirken aractan kazansın.En son Accord içinde 20bin zorunlu aksesuar dayatiyorlardi. Haftaya Civic alacak arkadasima bakalim ne çıkacak. Kabul etmezse muhtemelen araci vermezler.Eskiden indirim ,iskonto vs vardi.Simdi bindirim üstüne,bindirim var.Bu olay başka markalarda varmi bilmiyorum.Vw de ,ford da yok diye biliyorum.500 750 TL lik seramik işini 3 5 bin diyorlar ona ayrica sinir oluyorum.Bir müşterim kendi alıp yapiyor.maliyeti 500 TL yi geçmiyor

Geri