Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2018
Buna kazıklanmak yerine kısmet demek daha mantıklı olur.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ekonomide de bir terim var "price discrimination" bunlar doğal kımset melesi eğer herkese aynı anda sunulmuş olsa amenna ve seddakna ancak aynı anda sunulmadığında adaletli şeyler değil. Farklı zamanlarda yapılınca buna Borsa da bir tabir var "Keriz silkeleme" denir. Biz de tabiri caizse silkelendik tıpkı emlak barışında son ödeme tarihini ertelenmesi gibi, Ekim 2018 de 100 bin tl emlak barışına son ödemesi diye ödeme yapan biri ile dah sonra son ödemesi haziran 2019 olduğunda nasıl hissedeceğini bir düşünün, arada 8 ay var, bu para 8 ayda faizli sistemlerde yaklaşık 16 bin tl faizsiz sistemlerde ise yaklaşık 14-15 bin TL getirisi vardı. Ben mi çok aç gözlü bakıyorum olaya bilmiyorum ama nasip diyemiyorum bunlar hep halkın ekonomik dağılımını bozan şeyler. Hayırlıs işte :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Mrhb arkadaşlar bende bi kaç bayiden fiyat aldım. Gerçi ben aracımı Honda Cem den Nisan ayında aldım fiyatlar ne durumda diye sorayım dedim. Hurda fiyatının pek bi anlam ifade etmediklerini söylediler. Lakin hurdacılarında fiyatları arttırdığını bu yüzden pek bi kazanç olmayacağını belirttiler. Eco elegance için 131.500-133.000 ve 133.000 fiyat aldım üç ayrı ilden

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Mrhb arkadaşlar bende bi kaç bayiden fiyat aldım. Gerçi ben aracımı Honda Cem den Nisan ayında aldım fiyatlar ne durumda diye sorayım dedim. Hurda fiyatının pek bi anlam ifade etmediklerini söylediler. Lakin hurdacılarında fiyatları arttırdığını bu yüzden pek bi kazanç olmayacağını belirttiler. Eco elegance için 131.500-133.000 ve 133.000 fiyat aldım üç ayrı ilden

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bende bu yeni hurda indiriminden önce Ankara Bora ile FC5 exe eco modu için 141.000 TL anlaşmıştık. Şimdi yeni hurda indiriminin resmi gazete de yayınlanmasından sonra 4-5 bin daha düşeceğini söylediler.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar selamlar. Bugün elegance eco benzin+lpg aracımı, Honda ayışığından 131850 liraya krom kaplama paket ile siyah renk siyah koltuk şeklinde alacağım. Ötv 15bine çıkarılması olayı beni üzdü ama nasipten öte yol yok ne yazık ki... anlaşmayı ve para yatırma işlemi çarşamba perşembe yaptığımdan bu yeni 15binlik indirimden faydalanamıyorum sanırım. Bilginiz var mı itiraz edebiliyor muyuz :)

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kardeşim aracın hayırlı olsun.. Kazasız belasız kullan inş.. Tahminimce firmalar bu ötv yi düşünerekten zam yapacaklardır bir zararın olduğunu düşünmüyorum. Birkaç güne her şey belli olur zaten..
Arkadaşlar selamlar. Bugün elegance eco benzin+lpg aracımı, Honda ayışığından 131850 liraya krom kaplama paket ile siyah renk siyah koltuk şeklinde alacağım. Ötv 15bine çıkarılması olayı beni üzdü ama nasipten öte yol yok ne yazık ki... anlaşmayı ve para yatırma işlemi çarşamba perşembe yaptığımdan bu yeni 15binlik indirimden faydalanamıyorum sanırım. Bilginiz var mı itiraz edebiliyor muyuz :)

VTR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019

Hocam parayı yatırdım derken komple hepsini mi yoksa kaporayı mı yatırdın. Çünkü bizde kaporayı yatırdık ve hurda indiriminin resmi gazetede yayınlandığı gün indirimli parasını yatırım aracı alacağız.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam parayı yatırdım derken komple hepsini mi yoksa kaporayı mı yatırdın. Çünkü bizde kaporayı yatırdık ve hurda indiriminin resmi gazetede yayınlandığı gün indirimli parasını yatırım aracı alacağız.
130bin yatırdım aracı bugün alabilmek için. Son 1850 vereceğim bugün alırken. Ruhsatı falan çıktı aracın

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@frikasyon Ruhsat başvurusu yapıldığı anda maliyeye ÖTV ve KDV tutarının yatırılması gerekmektedir.
Bu tutarlar yatırıldıktan sonra da bayinin kendi adına yapabileceği birşey yoktur.
Yanlız ÖTV indirim haberi sonrası bayilerde kendilerini buna göre ayarlamaya başlamışlar diye farklı kaynaklarda yazılar okudum, muhtemelen teklif yasalaşırsa 2-3 bin tl araçlara zam gelebilir, fiyat olarak pek bir kaybınız yok bence.

Geri