Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende dediğiniz mantıkla yola çıkarak aracımi aldım hatta bugün teslim aldım. Civicde stokta bekleyen araç yok. Eco elegance için bu sabah 161 bin fiyat verdi temsilci. Ocak ayı sonundaki fiyat beklentim, hurda tesvigide 31 Aralikta sonlanirsa ve zamlar ile birlikte araç fiyatının 170-175 bandına gelir öngörüsü ile şartları zorladım ve aldım. Tek kafama takilan executive mi alsaydım sorusu :) ali nmis alınmıştır deyip geçtim Allah herkesin gönlüne göre versin...

Aracınız
Civic FC5 2019
Hayırlı olsun hocam ağız tadıyla keyifle binersiniz inşallah fiyatlar bu fırsatçı bayiler zam yaptığı için düşmez araba fiyatları

Birde 1 ay evveli yada kampanya öncesi alanlar var burda yazıp duruyorlar bu fiyata alınır mı yok çok yüksek bu araba bu fiyat etmez diyerek insanın moralini bozarlar anca. Ama şimdi sat desen 130 a aldığı arabayı 148 in altına satmazlar anca boş laf yaparlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
141 verelim
Hayırlı olsun hocam ağız tadıyla keyifle binersiniz inşallah fiyatlar bu fırsatçı bayiler zam yaptığı için düşmez araba fiyatları

Birde 1 ay evveli yada kampanya öncesi alanlar var burda yazıp duruyorlar bu fiyata alınır mı yok çok yüksek bu araba bu fiyat etmez diyerek insanın moralini bozarlar anca. Ama şimdi sat desen 130 a aldığı arabayı 148 in altına satmazlar anca boş laf yaparlar

SM-M205G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba kıymetli arkadaşlarım.Belki sahip olan değerli dostlar vardır(Mercedes Benz), naçizane bir iki gözlemimi paylaşmak istiyor ve bu anlamda farklı bakış açılarından değerlendirmenizi rica ediyorum.Ailemin genişlemesi hasebiyle ve de otomatik bir araca geçmek niyetiyle (2012 polo araba sahipken) alternatifleri değerlendirmeye başladım, seçeneklerden biri Corolla premium diğeri Civic elegance olmuştu, çünkü sorunsuz otomatik,sorunsuz motor, değerli bir ikinci el ,geniş bagaj ve iç hacim ve de sorunsuza yakın LPG dönüşümü olması.Bu iki araç bir çok beklentimi karşılıyordu yalnız aklımın bir köşesinde hep bir premium araç yer etmekteydi(hâlâ da öyledir). Mercedes B180 elite otomatik benzinli 2012 model hatasız 80.000, Corolla 80.000,cıvık 80000 lira idi,2018 yılı bahar sonu yaz başı...2017 sonbaharında ise 2013 e180 elite otomatik hatasız 30.000 km ye kadar 120.000 liraydı.Bu iki yıldızdan yakıt, kasko ve bakım konularından çekinerek seçeneği Corolla ve cıvık e indirip sıfır faiz seçeneği sunması sonucu 103.000 liraya FC5 elegance aldım.Yazının daha doğrusu sorunun asıl kısmı burda başlıyor,2014 model olarak almayı düşündüğüm Corolla ve cıvık şuan ortalama 95.000 bandında,FC5 ise şuan satsam yine ortalama 125.000 bandında diye düşünüyorum.(+ - 3-5 bin diyelim hata ve km'lere göre). B180 ise 115.000 ,E 180 ise 190.000 bandında.Yakittan ,bakımdan çekinip almaya cesaret edemediğim Mercedes ciddi bir piyasası olan Corolla ve civikten belirgin şekilde daha fazla prim yapıyor ve aradaki fazla yakıt fazla bakım maliyeti gibi bir çok gideri yaptığı prim ile sanki çıkarıyor gibi.Acaba korkularımıza dur diyerek yıldıza geçmek bu anlamda ne kadar doğru olur? (Allah nasip ederse ikinci evladımızi da kucağımıza alacağız ,ailemiz biraz daha genişleyecek, önümüzdeki yıl için e 180 için deli sorular uçuşuyor kafamda, ekstra geliri olan biri değilim ,düz bir memur diyelim, saygılarımı sunuyor, değerli yorumlarınızı bekliyorum)(170.000 lira gibi bir fiyata sıfır araç almayı düşünen diğer arkadaşlara farklı bir bakış açısı açabilir diye düşünüp burda paylaştım)

Aracınız
Civic FC5 2019
Değerli arkadaşım geçen ay sıfır fc5 aldım. Almadan önce Mercedes w211 fc E200 ile e180 lere uzun süre baktım. Astradan mondeoya megandan civice kadar farklı tecrübelerim oldu. Artık yeter deyip Mercedes’e geçeyim istedim. Ama 2008 2009 araçlara muazzam paralar istedikleri için ve bir kaç tane yakından detaylı bakınca temiz arabanın piyasada çok az kaldığını onlara da daha deli para istediklerini görünce içim acıya acıya vazgeçtim. Sonrasında e180 e yöneldim 160 180 aralığındaki elite paketlere bayağı baktım ama yakıt ekonomisi en önemli konu olarak karşıma çıktı, tabi dediğiniz gibi araçların ikinci el piyasasında yaptığı prim bizim tüm benzin vs masraflarını amorti edecek aralıklarda. Fakat ne yalan söyleyeyim anlık harcama maliyetleri sebebiyle e180 den de vazgeçtim. Çünkü ciddi bir benzin sarfiyatı var daha doğrusu güncel benzin fiyatları ortada şehir içi 10 dan aşağı indirmek çok zor şehir dışı gördüğüm kadarıyla 7 den aşağısı mümkün değil. Uzun yolda km de 50 krş benim için önemli şehlr içinde 70 80 kuruş daha da önemli. Yakıtına güç yetiren varsa almak çok mantıklı. Kalite ve diğer konulara girmeye gerek yok.

Geri