Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2018
Şimdi firmalar 2018 üretimi araçlarıda 2019 model diye satabilrcekler mi

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Araçlar fabrikadan uygunluk belgesi ile çıkar yani üretildiği yıl model yılı olarak geçer.2018 üretim araç 2019 model olarak ruhsata işlenemez.2019 araçlar ay sonu ya da şubat başına anca satışa çıkar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracın fabrikadan çıkış tarihi uygunluk belgesinde yazar.sıfır araç aldığınızda bu belge size verilir verilmezse mutlaka isteyin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

En baştan ötv indirimi süresini 6 ay deselerdi insanlar zarar etmezdi. Honda şuan zaten verebileceği en yüksek rakamlardan araç satıyor daha da üstüne ekleyemez. (Eklerse de gerçi bizim insanımız kazıklanmayı sever yine alır o ayrı konu. Bknz: 2018 Eylül ayında Eco Elagance beyaz renk lpgli 112 Bine alan arkadaş. Buna rağmen ötv indirimiyle 125 e almak için sıraya giren insanlar) Burda ötv indirimini kaçıracağız diye 1 model düşük araç alanlar 2019 model araç alacaklardan ortalama 5-7 bin zarar etti. Olay tam olarak bu

LG-H870S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Evet ? o şekilde aldım bir hafta sonra arkadaşıma almaya gittik kredi 30000 tl ye düşmüştü ve aracı 135 e bıraktılar arkadaşım alamadı malesef
Ben de 20 Kasim da Izmir deki bayilerde sordum. Ikisi de 135 in altına inmediler. Camkiran dan 125 e elegance eco aldım ama cok fazla ekstra hediye ettiler. Arka komple animasyonlu led ve spoiler takim taktilar mesela arabanın tum havasi değişti. Öne rs panjuru takıldı. Gündüz ledleri vs. Izmir deki arladaslar mutlaka Camkiran a ugrasinlar derim. Cok indirim yapmiyolar ama en az 10- 15 kalem donanim ekliyorlar.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aralık ayında aracımı aldım, listeyi 2019 olarak görünce hemen bir kaç bayiyi aradım ve sordum. Henüz fiyatlar belli olmamış, 2019 üretim araçlar bayilere henüz gelmemiş, o fiyatlar 2018 fiyatları yani. Şimdi yeniden baktığımda liste 2018 olarak güncellenmiş. Satış danışmanları en az 6-7 bin zam olur aralık - ocak fiyatları arasında dedi. Bir kaç güne belli olur.

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
Aralık ayında aracımı aldım, listeyi 2019 olarak görünce hemen bir kaç bayiyi aradım ve sordum. Henüz fiyatlar belli olmamış, 2019 üretim araçlar bayilere henüz gelmemiş, o fiyatlar 2018 fiyatları yani. Şimdi yeniden baktığımda liste 2018 olarak güncellenmiş. Satış danışmanları en az 6-7 bin zam olur aralık - ocak fiyatları arasında dedi. Bir kaç güne belli olur.

Ben de aralıkta teslim aldım. 6-7 bin makul bence. 6-7 daha verip bir model yükseğini alsaydım diye pişman olmadım değil açıkçası. Buna zam da denmez ki model farkı denilebilir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben de aralıkta teslim aldım. 6-7 bin makul bence. 6-7 daha verip bir model yükseğini alsaydım diye pişman olmadım değil açıkçası. Buna zam da denmez ki model farkı denilebilir.
Valla 6.7 ise keşke bizde bekleseydik 2019 model alırdık ama nerden bilebilirdik ki ötv indirimi devam edecek? Banka kampanyası devam edecek mi ben onu merak ediyorum

VTR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri