Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
Fiyatlar çok iyi umarım ekim ayında da devam eder çünkü ekim ayında almayı planlıyorum
Beylik düzü ve Cevizlibağ mükemmel fiyatlar vermiş
Gerçekten
Hayırlısı olsun

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2019
Sıfır araç alımında pazarlık, indirim ya da araca bayiden hediye anlamında neler yapılabilir? Nasip olusa ilk defa sıfır alacağım.
Pazarlık etmeyi hiç bilmem, bir şey de isteyemem normalde. Araç alımlarında bu işin püf noktaları nedir?

En mantıklısı alıcıymış gibi davranıp bir fiyat almak. Sonra ben bu aracı alırsam ekstra hediyeniz ne olur deyip yoklamak. Paspas, köpekbalığı sırtı anten, bagaj havuzu zaten veriyorlar. Ekstra elegance için Krom cam çerçeve çıtası (bayiler en az 300 lira istiyor bu ürün için), krom kapı eşiği çıtası (100 - 200 de buna isterler) sözü de alabilirsiniz. Son olarak boya koruma cam filmi için bir iyileştirme isteyebilirsiniz. Bu söylediklerimi tamamladıktan sonra araç fiyatını konuşmak daha iyi olacaktır. Aracın sözünü kesip fiyatta anlaştıktan sonra hediye verme noktasında cimri oluyorlar, ne kurtarırsak kar diyorlar, o yüzden hediyelerden sonra fiyat için pazarlık yapılmalı.
Bu arada Mutluhan makyajlı elegance için 149 vermişti ama yüz yüze pazarlıkla bence düşürülebilir. Çünkü firmalar hurdadan da kazanıyor. Hurdaları bulup toplu olarak satan firmalar var bunlarda araç bayileri ile anlaşıyorlar, bayi hurdayı 3 e alıyor bize 5 e satıyor, hurda indirimi 7 liraya geliyor. Sen bul 12 lira düşeyim diyor, bizim tanıdık vs yoksa sanayiden piyasan hurdayı 4 den aşağı bulma imkanımız yok bunu da bildikleri için pazarlığı rahat yapıyorlar. Verdikleri dip fiyatta hurdadan kazandığı 2-3 lirayı düşürmeye çalışıp hiç olmadı 1 lira daha aşağı çekmeleri için ısrarcı olunabilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu arada bazı bayiler MTV hariç fiyat veriyorlar. Mesela Bora. Verdikleri fiyata 6 aylık MTV eklediğimizde + 1 lira daha maliyet oluyor. Mtv dahil fiyat konuşmayı unutmamak lazım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Seramik konusunda bilinçli olun arkadaşlar. O kadar para verip yaptirdiktan sonra kostikli benzinlik köpüğüyle yıkarsaniz veya verdiginiz yikamacinin köpüğünde kostik varsa paraniz cöpe gitmiş olur. Kendi alacaginiz kostiksiz şampuanlarla araci yikamaniz gerekir ki onun da teknigi var. kisacasi bakabilecekseniz yaptirin seramigi yoksa 2 yil ustunde kalacak denilen seramik 2 ayda çıkar gider. Boya korumayi da cok abartmaya gerek yok alin guzel kaliteli bir marka en kötü avm otoparkinda bile 1 saate temiz bir arabayi bitirirsiniz.cok da mukemmel iscilik olmasina gerek yok itiraz edenler demir tozu , kil , polisaj islemleri nerede diyecekler ki bu dogrusudur evet ama bu islemleri yaptirmak saglam bir yere 1000 liradan aşaği degil , kendi yeriniz varsa yaparsiniz ama riskli.fusso coat olur menzerna nin boya korumasi olur alin 80 -200 lira bandinda bir boya koruma yillarca yaparsiniz kendiniz. arabaniz surekli korumali gezmis olur. Arabayi alirken evet hepimiz özeniyoruz fakat kimse de bos yere fazladan para ödemesin

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2019
Kaput filmi için 1500, LLumar film için ön cam hariç 850 TL fiyat aldım. Arabayı henüz alamadık ama kontağı çevirmek için her şey hazır :) Kadıköy'de Lumar Ahmet lakaplı bir usta var gerçekten işinin erbabı ama fiyatlarda ona göre tabi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Kaput filmi için 1500, LLumar film için ön cam hariç 850 TL fiyat aldım. Arabayı henüz alamadık ama kontağı çevirmek için her şey hazır :) Kadıköy'de Lumar Ahmet lakaplı bir usta var gerçekten işinin erbabı ama fiyatlarda ona göre tabi.
Kaputun kendisi kaç para da üstüne yapılacak filme 1500 lira istiyolar :D

Aracınız
Civic FC5 2019
Kaputun kendisi kaç para da üstüne yapılacak filme 1500 lira istiyolar :D

bende şaşırdım açıkçası komple mi kaplama yapıyorsun dedim :) geçen seramik uygulamasını izlerken civic ön kaput bezle silerken baya dans ediyordu ama kararım değişmedi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Yeni civiclerin maşallahı var fiyat olarak. Manisa Wolksvagen bu ara baya aklımı çeliyor, yeni kasa Passat orta donanımı 286 bin tl den 209 bine bıraktılar en son. 180 e civic almaktansa biraz üzerine passat alınır. Tek sorun gelecek olan araçların emisyon sorunları nedeniyle Amerikanın almayıp ta çölde beklettiği araçlar olup olmadığının bilinmemesi. Şayet Manisaya kurulacak olan fabrikanın karşılığında Amerikadaki araçların Türkiye müşterisine satılabilir sözünün verilmiş olması dedikosu da ciddi şekilde dönüyor.

06 HONDA 2234

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni civiclerin maşallahı var fiyat olarak. Manisa Wolksvagen bu ara baya aklımı çeliyor, yeni kasa Passat orta donanımı 286 bin tl den 209 bine bıraktılar en son. 180 e civic almaktansa biraz üzerine passat alınır. Tek sorun gelecek olan araçların emisyon sorunları nedeniyle Amerikanın almayıp ta çölde beklettiği araçlar olup olmadığının bilinmemesi. Şayet Manisaya kurulacak olan fabrikanın karşılığında Amerikadaki araçların Türkiye müşterisine satılabilir sözünün verilmiş olması dedikosu da ciddi şekilde dönüyor.

06 HONDA 2234
VWde aracın bütün üretim bilgilerine satış temsilcisi isterse bakabiliyor, üretim tarihi eğer 3 aydan eski değilse Amerika’daki araçlardan olabileceğini sanmıyorum. Makyajlı versiyonlar Amerika’da satışa çıkmadı çünkü.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar

06 HONDA 2234

Bahsettiğiniz Passat dizel otomatik Impression paket mi? Ben de Civic'i alırken sormuştum o dönem en son 166'ya bırakmışlardı.

Geri