Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Takasa girerseniz 5-10 bin lira arası düşük sayarlar. Satabiliyorsanız kendiniz satın.

EsDuYu

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2018
bende bugün samsun bayisine gittim 85/88 eden araca 75 fiyat verdiler takas da bende dedim kendim satayım öyle geleyim executive eco ya ise 169 fiyat verdiler 1 inden sonra 1/2 bin lira zam gelebilir dediler.
Şimdi ilan verdim kendim satıp öyle alıcam bu makyajlı kasa için ne diyorsunuz

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
bende bugün samsun bayisine gittim 85/88 eden araca 75 fiyat verdiler takas da bende dedim kendim satayım öyle geleyim executive eco ya ise 169 fiyat verdiler 1 inden sonra 1/2 bin lira zam gelebilir dediler.
Şimdi ilan verdim kendim satıp öyle alıcam bu makyajlı kasa için ne diyorsunuz
Exe pakette bir değişiklik olmadı bildiğim kadarıyla.
Eski kasayı daha uyguna alabilirsiniz bence exe+ almayacaksanız.

EsDuYu

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2018
Exe pakette bir değişiklik olmadı bildiğim kadarıyla.
Eski kasayı daha uyguna alabilirsiniz bence exe+ almayacaksanız.

exe eco da + yok bildiğim kadarıyla ve makyajlı ile makyajsız arasında 2000 lira fark vardı makyajlı da ekran düğmeli olmuş ön ızgara ise piano black bir kaç değişiklik daha var ama aklım da değil şuan ben ilk defa honda alıcam o yüzden sorak istedim aslında exe + dizel e206 dediler onun özellikleri daha iyi bütçe yetmediği için eco tercih edyorum

Aracınız
Civic FD6 2010
H2 takasta aracınızı galeri rakamlarından bile aşağıya alır, kesinlikle kendiniz satın (en az 10 bin tl fark olur) dizel araçta o paraları kesinlikle etmez, iyice abartmışlar. Eco elegance veya eco exe alın geçin derim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Dün gittim çorlu nitko ya, dalga geçiyorlar resmen telefonda geçtiğiniz cuma makyajlı elegance eco ya 152 cumartesi 159 dediler. neden telefonda 152 demiştiniz dedim zam geldi dediler :) benim kazasız 2014 fb 7 72000 deki aracıma da 80 bin verelim dediler. Güldüm çıktım, sonuç olarak hepsi fırsatçı araba satmak gibi niyetleri yok sonra sektör sıkıntıda diye ağlıyorlar. Devlet sisteme para girsin diye değişik yollar arıyor bunlar hepsinde fırsatçılık yapıyorlar. Kardeşim sen arabanın fiyatında niye oynama yapıyorsun sana ne krediden bu kafayla giderlerse daha çok ağlarlar.
Dün bi toyota bayisine gittim. Bu faiz indirimi ile ilgili ordaki satış temsilcisinin söyledikleri şöyle.
"Faiz indirimi var diyolar ama kullanılan kredi başına bayilerden 5-6 bin lira civarı para alıyo devlet. Aynı indirimi inşaatlarda da yaptılar ordanda anlaşmalı müteahhitlerden kredi başına 20000 tl para aldı devlet"
Yani dedikleri doğruysa kredili fiyatlar 5-6 bin bindirecekler. O yüzden o adam fiyatı yukarı çekmiş olabilir.

Aracınız
Civic FC5 2019
Eco elegance için yeni gelecek araclara 160bin dedi honda park yuhh diyorum. Ben aracı zamsiz olarak bugün aldım. Cıkarttıklari ödeme planı çok makul ve krediler uygun. 0 faizden 0.99 a kadar her miktar için hesaplama tabloları var. 1.24 - 1.34 bandindaki tasit kredilerine kıyasla çok iyi fiyatlar var lakin adamlar araç fiyatlarina aradaki farkı fazlasıyla yedirmisler. Yani dip toplamdaki rakam zamlarla birlikte tüketici için daha vahim sıfır araç almak dahada zorlaştı aslında.

Aracınız
Civic FC5 2019
Şu yeni kredi paketinin ayrıntıları nasıl patlayacak, çok merak ediyorum.

Bence patlayacak bir durum yok Ziraat ve Vakıf Bank'ın ödeme planlarına bayi kanalından ulaştım. Telefondan sıkıntı oldu paylaşamadım,gerçekten faiz oranları makul fakat taksit tutarları bütçeye göre değişiyor tabi ki.

Geri