Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2017
Evet eksperin görev tanımı tam olarak bu değil, yalnız özel bankaların eksperleri bankanın vereceği kredi için pay alır kıdem alır, satıcının bu tarz bir katakulli peşinde olduğunu bilirse kendi ve kurumun vaktini boşa harcamak istemeyeceği için illa bir yaptırımı olur diye düşündüm. Dahası tüketici hakem heyeti gibi ciddi bir alternatif de kullanılabilir.

Ayrıca duyduğum kadarıyla devletin sunduğu kredi, sunulduğu tarihten itibaren fiyata zam yaptığı tespit edilenleri devre dışı bırakıyormuş. Sen ben söylemezsek şikayet etmezsek devlet nereden bilecek. Malumunuz devletin denetleme kurumları ses yok dert yok mantığında çalıştığı için bu tipler kendilerinde alıcıyı sindirecek korkutacak cesareti bulabiliyor. Böyle tiplerden 2-3 tanesini mecazi anlamda meydanda sallandırabildiğimiz zaman herkes kendine gelecektir diye düşünüyorum. Tabi zaman ve şahsi destek de gerekiyor. Geçenlerde aracına boyalı yazdı diye adam vuran şahıslara karşı koyabilecek pabuç bırakmayacak bir güvence olması lazım.

Daha anlatacak çok detay var da yazsak roman çıkar. Selametle.
Keşke dediğiniz gibi olsa. Ancak eksperin görevi bu değilki. Eksper gelir evin fotoğraflarını çeker ve eve bir değer biçer. Raporuna şu fiyattan bu fiyata çıktı gibi bir not düşmez.

Aracınız
Civic FC5 2020
ben de yeni araç aldım, cıvıc executive aksesuar zorunlu koşmadılar, 205.000 tl kavuçuk paspas ve bagaj havuzu hediye. haziran sonu teslim diyorlar. inşallah vergi indirimi gelecekse hemen gelirde zarar etmeyiz

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Ankaradan duydugum kadariyla otv indirimi degil aksine zam yapilacagi temmuz ortasinda bekleniyor,otv oranlarini 10 puan daha yukari cekilebilir,bildiginiz gbi son 4 aydir ciddi cari acik verdik ve bu yil hic turist gelmeyecek ve daha bir suru etken var.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
ben de yeni araç aldım, cıvıc executive aksesuar zorunlu koşmadılar, 205.000 tl kavuçuk paspas ve bagaj havuzu hediye. haziran sonu teslim diyorlar. inşallah vergi indirimi gelecekse hemen gelirde zarar etmeyiz

Hayırlı olsun. Kredi kullandınız mı? Bu açıkladıkları 0,49 kredi oranı gerçekte uygulanıyor mu?

Aracınız
Civic FC5 2020
Ankaradan duydugum kadariyla otv indirimi degil aksine zam yapilacagi temmuz ortasinda bekleniyor,otv oranlarini 10 puan daha yukari cekilebilir,bildiginiz gbi son 4 aydir ciddi cari acik verdik ve bu yil hic turist gelmeyecek ve daha bir suru etken var.
Ankaradan derken Ankarada bir honda bayisinden mi aldınız bu duyumu?
Umarım %50 gibi ötv indirimleri gelmez, üzülerek söylüyorum bu dengeyi alt üst eder 200.000 tl lik araçta 30.000 tl zarara sokar insanları, vergi ödeyip alan insanların suçu ne. Zaten vergi indirimi geldi diyelim bu sefer bayiler yine araç yok diyecekler. Ben istanbulda bir Honda bayisinde 5 yıl satış danışmanlığı yaptım, 69,900 TL den başlayan honda cıvıc reklamı çıkardı ama öyle bir araba hiçbir zaman üretilmezdi. Arayıp 69,900 tl lik aracı sorana üst paketleri tavsiye eder öyle araba satardık. Ötv indirimi gelirse de buna benzeyecek, indirim var ama araba yok.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı olsun. Kredi kullandınız mı? Bu açıkladıkları 0,49 kredi oranı gerçekte uygulanıyor mu?
Sağolun. 40.000 TL kredi kullandım 0,49 dan. evet uygulanıyor. Ama işin gerçeği şu, araba aslında 200.000 TL ye satılacakken size arabayı 205.000 tl ye satıyorlar aradaki o 5.000 TL yi bankaya ödüyorlar size hiçbişey belli etmeden. Bu otomobil sektöründe sürekli yapılan birşey.

aykutoğlu

Özel Üye
Ankaradan derken Ankarada bir honda bayisinden mi aldınız bu duyumu?
Umarım %50 gibi ötv indirimleri gelmez, üzülerek söylüyorum bu dengeyi alt üst eder 200.000 tl lik araçta 30.000 tl zarara sokar insanları, vergi ödeyip alan insanların suçu ne. Zaten vergi indirimi geldi diyelim bu sefer bayiler yine araç yok diyecekler. Ben istanbulda bir Honda bayisinde 5 yıl satış danışmanlığı yaptım, 69,900 TL den başlayan honda cıvıc reklamı çıkardı ama öyle bir araba hiçbir zaman üretilmezdi. Arayıp 69,900 tl lik aracı sorana üst paketleri tavsiye eder öyle araba satardık. Ötv indirimi gelirse de buna benzeyecek, indirim var ama araba yok.

Bu ülkede neye indirim yapıldı da ötv ye yapılacak?? Bence dediğiniz gibi aynen zam gelecek tıpkı benzin gibi talep yokken indir talep arttıkça bindir..
Bi rivayete göre ikinci el araçlarda da bir düzenleme yapılacakmış vergi konusunda..
Yetmiyor yetmiyor...

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben de aracı henüz teslim almadım. Temmuz fatura isteyeceğim. Bakalım nasıl dönüş yapacaklar.

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Sıfır eco modeller için ekim ayına gün veriyorlar.

bir vurgun bu sevda

Aracınız
Civic FC5 2020
Sıfır eco modeller için ekim ayına gün veriyorlar.

bir vurgun bu sevda

Hocam yeni kasa için mi ekim diyorlar bu ne yahuu
Birde fiyat için ne dediler acaba bir bilginiz var mı yani zam falan olursa yada ÖTV İNİDİRİMİ gibi konular nasıl değerlendirme yapacakları hakkında

Hürmetler

Geri