Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Merhaba,
Sizce bu zamdan sonra Eco Executive beyaz 242bin tl alınırmı? Aksesuar paketi dahil. 2 aydır bekliyordum, kararsız kaldım şimdi.

Merhaba,
Sizce bu zamdan sonra Eco Executive beyaz 242bin tl alınırmı? Aksesuar paketi dahil. 2 aydır bekliyordum, kararsız kaldım şimdi.

Fiyatlar acayip yüksek tabi. Daha 2 sene önce aklımıza gelmeyecek fiyatlar bunlar. Ama bugün 242'ye almasan 5-6 aya 300 olur. Seneye 350 olur.. Böyle gider bu iş.. Bütçenize göre kararınızı verin hocam.

Şimdi önemli soru şu 209 bin exe eco için kapora veren arkadaşlar Ağustos veya Eylül içinde aracı geldiğinde 232 +aksesuar fiyatı olarak mı alacak arkadaşlar ? Var mı bir bilgisi olan

Hürmetler

Bu arada makyajlı eco elegance aracım var, post makyajlı eco exetuve takas düşünen var mıdır acaba? Bu arada aracım 36 binde füme hatasız. Seramik cam filmi bir takım aksesuar da mevcut. 40 bin bakımını da yapacam 25 ağustosta randevu aldım.

Şimdi önemli soru şu 209 bin exe eco için kapora veren arkadaşlar Ağustos veya Eylül içinde aracı geldiğinde 232 +aksesuar fiyatı olarak mı alacak arkadaşlar ? Var mı bir bilgisi olan

Hürmetler
Eylül için kapora verdim bugün gelen mesaj aynen şöyle ''On arka tampon alt spoyler Bagaj spoyler Balık sırtı Difüzör Bagaj havuzu yan gövde çıtası kauçuk paspas Seramik kaplama Cam filmi Koltuk koruma Motor koruma Kaput filmi dahil olarak 239.600 tl + EYLÜL ZAMMI''

Bu saçma sapan aksesuar paketinden kurtulmanın yolu, yordamı yok mudur arkadaşlar? Verilen aksesuar samimi söylüyorum 5 para etmez 8.000₺ acımadan giydiriyorlar.

Eylül için kapora verdim bugün gelen mesaj aynen şöyle ''On arka tampon alt spoyler Bagaj spoyler Balık sırtı Difüzör Bagaj havuzu yan gövde çıtası kauçuk paspas Seramik kaplama Cam filmi Koltuk koruma Motor koruma Kaput filmi dahil olarak 239.600 tl + EYLÜL ZAMMI''

Bu saçma sapan aksesuar paketinden kurtulmanın yolu, yordamı yok mudur arkadaşlar? Verilen aksesuar samimi söylüyorum 5 para etmez 8.000₺ acımadan giydiriyorlar.
Ne zaman kapora verdiniz hocam

Aksesuar paketi olarak keşke jant dahil etseydiniz,eğer değiştirebilme imkanı varsa jantı dahil edin birkaç tanesini çıkarın,neden böyle diyorum jant ve lastik geldiğinde satarsınız ve bir miktar zarardan kar edersiniz. 15 Ağustosta benim jantların gelecek ve satacağım ?

Geri