Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Eylül için kapora verdim bugün gelen mesaj aynen şöyle ''On arka tampon alt spoyler Bagaj spoyler Balık sırtı Difüzör Bagaj havuzu yan gövde çıtası kauçuk paspas Seramik kaplama Cam filmi Koltuk koruma Motor koruma Kaput filmi dahil olarak 239.600 tl + EYLÜL ZAMMI''

Bu saçma sapan aksesuar paketinden kurtulmanın yolu, yordamı yok mudur arkadaşlar? Verilen aksesuar samimi söylüyorum 5 para etmez 8.000₺ acımadan giydiriyorlar.

Hocam 239600 2-3 lirada zam gelirse 240 -242 inşallah gelmeden aracınızı teslim ederler ama satıştaki arkadaşla olan konuşmamı atayım buraya yapılan zam 1300 TL IMG_0929.JPG

Hürmetler

Aksesuar paketi olarak keşke jant dahil etseydiniz,eğer değiştirebilme imkanı varsa jantı dahil edin birkaç tanesini çıkarın,neden böyle diyorum jant ve lastik geldiğinde satarsınız ve bir miktar zarardan kar edersiniz. 15 Ağustosta benim jantların gelecek ve satacağım ?

Hocam ben anlamadım demek istediğinizi jant zaten excutive paketde standart donanım olarak gelmiyor mu

Hocam 239600 2-3 lirada zam gelirse 240 -242 inşallah gelmeden aracınızı teslim ederler ama satıştaki arkadaşla olan konuşmamı atayım buraya yapılan zam 1300 TL Ekli dosyayı görüntüle 260947

Hürmetler
hocam liste fiyatına tamamım fakat aksesuar gerçekten can sıkıcı dayatmaları yok mu bir de hiç hoş değil gerçekten eylül ilk haftası gibi teslim alacağımı düşünüyorum hayırlısıyla. Yapılan zamlar resmen hipnoz etkisi yaptı bizde ne eklerlerlerse eklesinler dişimizi sıkıp alacağız gibi duruyor.
Sınıfının rakiplerine bakıldığı zamanda hondanın zamları normal gibi duruyor?

hocam liste fiyatına tamamım fakat aksesuar gerçekten can sıkıcı dayatmaları yok mu bir de hiç hoş değil gerçekten eylül ilk haftası gibi teslim alacağımı düşünüyorum hayırlısıyla. Yapılan zamlar resmen hipnoz etkisi yaptı bizde ne eklerlerlerse eklesinler dişimizi sıkıp alacağız gibi duruyor.
Sınıfının rakiplerine bakıldığı zamanda hondanın zamları normal gibi duruyor?

Matrah güncellemesi şart

Tahminim seneye fabrika kapanırsa honda artık ulaşılmaz bir fiyat noktasına ulaşır

Kesinlik le katılıyorum gerçi VAG grubu aldı başını gitti patlayan DSG li araçları dünya para ses yalıtımı boya inceliği konusu olmasa şu bizim araçlarda daha iyi olur ama bu haliyle bile viraj ECO lar için yakıt ekonomisi şanzıman sağlamlığı üstüne yok elimizdekinin kıymetini bilmek lazım olacak

Hürmetler

Kesinlik le katılıyorum gerçi VAG grubu aldı başını gitti patlayan DSG li araçları dünya para ses yalıtımı boya inceliği konusu olmasa şu bizim araçlarda daha iyi olur ama bu haliyle bile viraj ECO lar için yakıt ekonomisi şanzıman sağlamlığı üstüne yok elimizdekinin kıymetini bilmek lazım olacak

Hürmetler

Satmayın hocam Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin. Bende fb7 vardı sattım ama hiç pişman değilim bence hondanin en kalitesiz kasası. Ondan önce 2011 fd6 vardı mumla aradım.

Geri