Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Fabrika kapandıktan sonra 270.000 - 280.00

Evet zor hocam fakat ihtyaç... 2. el piyasasını görüp sıfıra yönelmek mantıklı bir iş, temiz bir iştir bence :) sabırla bekliyoruz.
Siz pozitifsiniz bakın bence fabrika kapandiktan sonra 300 k bandını gorcez eniştem 3 sene önce 110 lira verdiğinde hondaya wow demisti herkes ama şimdi verdiğimiz rakamlara bak

Siz pozitifsiniz bakın bence fabrika kapandiktan sonra 300 k bandını gorcez eniştem 3 sene önce 110 lira verdiğinde hondaya wow demisti herkes ama şimdi verdiğimiz rakamlara bak
Evet biraz iyimser yaklaştım sizin belirttiğiniz rakamın olması da kuvvetle muhtemel zira şu an gördüğümüz rakamlara alışabiliyorsak 300K gibi rakamlar da alışılabilir olacaktır.
Şartları zorlamadan aradan sıyrılmak dileğiyle :)

Foto var mi baskan bende sormustum standart demisti janta

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam foto bende yok ama bayiye sorarsanız muhakkak söyler size.
Forumda ki tecrübeli arkadaşlar bilirler
Aksesuar dayatmasıni karşı yapılacak en kurnazca hareket bu ur sanırım

Hocam foto bende yok ama bayiye sorarsanız muhakkak söyler size.
Forumda ki tecrübeli arkadaşlar bilirler
Aksesuar dayatmasıni karşı yapılacak en kurnazca hareket bu ur sanırım

Honda Civic excutive de rs jant standart geliyor ben satış temsilcisine ne belirtcem hocam orayı müsait olduğunuzda anlatirmisiniz.

Sarı ilan sitesi uçmuş gidiyor 250 ler 255 ler havalarda uçuyor arkadaşlar EXE ECOLAR için söylüyorum bilginize

Hürmetler

231400 TL'ye geçen hafta 1.5 executive+ modelini satın aldım. Bayide işlemlerin tamamlanmasını beklerken 5 tane müşteri geldi. Bazı müşteriler peşin para teklif etmelerine rağmen bayi kabul etmedi. Kasım ayına kadar başka müşterilerin sırada olduğunu söylediler.

Geri