Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

S.a,
Forumda yeniyim arkadaşlar,
Honda hiç aklımda yoktu,cumartesi günü bayide gördüm hasta oldum. Executive 211,700 tl fiyat vardı arabanın üzerinde,pazartesi oldu 232 bin küsür. Her ne kadar kozmik maviyi çok beğendiysem de o kadar fark verilmez. 193 bin sanırım Elegance. Kasım da araç gelecek ama kaça gelecek veya fazladan gelecek mi belli değil.
Daha önce Leon 1,2 turbo kullandım, kısmetse ilk sedan aracım olacak. Lpg performansı nasıldır şehir içi ?
Pandemiden dolayı test sürüşü yokmuş artık.

S.a,
Honda hiç aklımda yoktu,cumartesi günü bayide gördüm hasta oldum. Executive 211,700 tl fiyat vardı arabanın üzerinde,pazartesi oldu 232 bin küsür. Her ne kadar kozmik maviyi çok beğendiysem de o kadar fark verilmez. 193 bin sanırım Elegance. Kasım da araç gelecek ama kaça gelecek veya fazladan gelecek mi belli değil.
Daha önce Leon 1,2 turbo kullandım, kısmetse ilk sedan aracım olacak. Lpg performansı nasıldır şehir içi ?

Selamlar
Bende turbo motordan sonra geçtim.Ama beklentim zaten aynı değildi bilerek isteyerek aldım.ilk kalkışlarda vs ok gibi fırlamaz ama hızını alıncada rahat şekilde ilerler.Rampa çıkarken turbodaki gibi 1500-2000devirde rahat çıkmaz atmosferik olduğundan biraz devri yüksek tutup 4.000-5.000 binlerde daha rahat çıkar.İstanbul içi lpg bitti uyarısı alana kadar ortalama 320-330km gidebiliyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Selamlar
Bende turbo motordan sonra geçtim.Ama beklentim zaten aynı değildi bilerek isteyerek aldım.ilk kalkışlarda vs ok gibi fırlamaz ama hızını alıncada rahat şekilde ilerler.Rampa çıkarken turbodaki gibi 1500-2000devirde rahat çıkmaz atmosferik olduğundan biraz devri yüksek tutup 4.000-5.000 binlerde daha rahat çıkar.İstanbul içi lpg bitti uyarısı alana kadar ortalama 320-330km gidebiliyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkürler.
Kaç liraya doluyor lpg ?

231400 TL'ye geçen hafta 1.5 executive+ modelini satın aldım. Bayide işlemlerin tamamlanmasını beklerken 5 tane müşteri geldi. Bazı müşteriler peşin para teklif etmelerine rağmen bayi kabul etmedi. Kasım ayına kadar başka müşterilerin sırada olduğunu söylediler.

Hocam mart ayında 193.000 TL’ye almadığımı o kadar çok pişmanım ki sormayın gitsin 188 exe eco aldım Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin

Hürmetler

Yakıt meblağ bakımından fark etmeyebilir ama Leondan geçen biri olarak söylüyorum ciğerlerin bayram edecek
S.a,

CIVIC 2017 FC5 RS

LEON 2009 MK2 1.4 TSI

Geri