Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Dua edelim gelmesin bende eylül de alcam senin gibi takip ediyorum bu ay 11 inde gelmesi belki de eylül ayina zam yapmayacaklari icindir

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İnsallah gelmez. Ama bayram sonu bayi aradı bu ay donu gelcek araç icin 233.800+4000 diye söylemişti fiyatı ama şimdi toplamda 245 oldu. Hic güvenemiyorum maalesef

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benim bildiğim Ağustos ayı fabrikada izin ayı ve araç üretimi minimum seviyede. Ağustos için araç bekleyenler umarım en kısa sürede araçlarına kavuşur ama bence Eylül'ün 2. haftasını bulur gibi.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Benim bildiğim Ağustos ayı fabrikada izin ayı ve araç üretimi minimum seviyede. Ağustos için araç bekleyenler umarım en kısa sürede araçlarına kavuşur ama bence Eylül'ün 2. haftasını bulur gibi.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam yanlışınız var Ağustos ayının başında 2 hafta tatildi fabrikalar ve bu ay sonu bayilere araç geleceğini biliyorum. Önceden kapora verenler için. Bende bekliyorum bakalim.

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam yanlışınız var Ağustos ayının başında 2 hafta tatildi fabrikalar ve bu ay sonu bayilere araç geleceğini biliyorum. Önceden kapora verenler için. Bende bekliyorum bakalim.

Alacağım bayide senin söylediğin gibi bu ayın sonunda teslim diyor ama aksinide düşünmemiz lazım sonuçta Allah korusun kazasız belasız bayiye girsin de araçlar. Bi hafta sonra gelsin. Çünkü Mayıs ayının ilk haftaları sosyal medyada görmüştüm. Araç taşıyan tirin kaza yaptığını.

Ekim araçları için Eylül 1- 5 arası talep alicaz dedi bayi

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Alacağım bayide senin söylediğin gibi bu ayın sonunda teslim diyor ama aksinide düşünmemiz lazım sonuçta Allah korusun kazasız belasız bayiye girsin de araçlar. Bi hafta sonra gelsin. Çünkü Mayıs ayının ilk haftaları sosyal medyada görmüştüm. Araç taşıyan tirin kaza yaptığını.

Hocam kötüyü çağırmayın zaten gün sayıyorum vakit geçmiyor ? bakalım fd6 ve fb7 den sonra Allah nasip ederse fc5 deneyimi yasiycaz ?

Geri