Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Bu her bayi için değişiyor hocam, Eylül'de belki Eco elegance 60 lik vergi dilimine atabilir zamlarla

Benim alacağım bayi geçen Temmuz ayında 20 bin birden koymuşlardı zam olarak. Nedenini sorduğumda 60 lik dilimden bahsetmişti ama anlamamıştım hala da anlamış değilim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Benim alacağım bayi geçen Temmuz ayında 20 bin birden koymuşlardı zam olarak. Nedenini sorduğumda 60 lik dilimden bahsetmişti ama anlamamıştım hala da anlamış değilim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu şöyle bir şey arabanın ham fiyatı 119.999 ise 50 lilik dilimde ama 120.000 olursa ham fiyatı 60 Lik dilime geciyor ve bu geçişle 20 bin lira fiyat yukseliyor.

Aracınız
Honda CRV
Merhaba arkadaşlar

Honda 1.6 eco elegance 2020 almak istiyoruz. İstanbuldaki bayilerinden neredeyse hepsiyle telefonda görüştük ama nedense sanki hepsi zorla konuşuyor gibi. Araç satmak için değilde bir an önce telefonu kapatmak istiyor gibi konuşuyor. Elimizde nakit para var 0 araba alamıyoruz gerçekten şaka gibi. Neredeyse tüm plazalar ekim kasım sıfır araçların geleceğini söylüyor, telefonda o halde plazanıza gelip ön sipariş oluşturabilir miyiz dediğimizde şuanda net fiyatları belli olmadığı için ön siparişte alamıyoruz diyorlar. Yani şu durumda ne yapmak gerekiyor ? Ekim kasımda direk bayiye gidip alabileceğiz mi ? yoksa ekim kasım gibi gidip ön sipariş verip aralık veya 2021 ocak gibi teslim mi alacağız ..

Yakın tarihlerde İstanbuldaki bayiler ile görüşüp bilgi alan varsa geri dönüşlerini bu konu altında paylaşırsa gerçekten çok sevinirim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Corona devam ettiği sürece bu çılgınlık devam edecek gibi görünüyor :unsure:

Geri