Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
B
Bugun bir listeye baktım Passat in baz versiyonu otomatik ve dizel 275.000 lira liste fiyatı

Baz versiyon da donanım olarak çok kötü ya.Geri görüş kamera,ısıtmalı koltuk,dijital klima,kendi katlanan ayna,kendi kararan ayna,eve giriş çıkış aydınlatma,yağmur sensörü,hız sabitleyici hiç biri yok arabada.Boş paket clioda bile hız sabitleyeci var.

Alınırsa tabi ki D segment araç iyidir ama bence donanım da çok önemli bir araçta.

Aracınız
Civic FC5 2019
hocam baz passat en dolu civicten 60 bin daha fazla ve siz bunu savunuyorsunuz. siz neden foruma üye oldunuz ki? gidin passat alın passata üye olun. passatı gözünüzde çok büyütmüşsünüz..
Hocam 264 civic e veren 320 passata verir diye düşünüyorum

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
hocam baz passat en dolu civicten 60 bin daha fazla ve siz bunu savunuyorsunuz. siz neden foruma üye oldunuz ki? gidin passat alın passata üye olun. passatı gözünüzde çok büyütmüşsünüz..

Kuzenimde leon DSG nin 27 binde dağıldığını gören biri olarak VAG GRUBU mu aman diyorum saatli bomba size de katılıyorum ayrıyeten hocam

Hürmetler

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar

Yazan arkadaşı tanımıyorum ama profilinde FC5 2020 sahibi yazıyor. Yani görüldüğü kadarıyla o da bir Honda sahibi. Honda sahibi ve bu foruma üye diye insanlar başka markaların başka araçlarını beğenemeyecek mi?

Tavsiyem hayatta hiç bir şeye körü körüne bağlanmayın. Aynı fiyat koşullarında daha fazlasını sunan başka bir seçenek varsa tabi ki insanlar bu seçenekleri de değerlendirmek isteyecektir.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Sadece otomotiv sektörü değil her sektörde fiyatlar aldı başını gidiyor. Yerli üretim diye övündüğümüz bir çok üründe bile malzemenin çoğu ithal oluyor. Böyle olunca Türkiye'de de üretilse döviz artışıyla beraber fiyatlar da artıyor. Buna bir de devletin getirdiği ek vergiler, firmaların kendi yaptıkları zamlar eklenince bu yükseliş çok hızlı oluyor.

Honda biraz zamları geciktirdi ve birden yaptı sanırım. Bu da tüketici tarafında tepkinin büyük olmasına yol açtı.

Bir örnek vermek gerekirse; Yeni Peugeot 2008'i 3-4 ay önce 155000'e sattılar. Şimdiki fiyat aşağıda :)

Yeni 2008 ACTIVE DYNAMIC 1.2 PureTech 100hp 6MT245.500 TL

Aracınız
Civic FC5 2017
Yazan arkadaşı tanımıyorum ama profilinde FC5 2020 sahibi yazıyor. Yani görüldüğü kadarıyla o da bir Honda sahibi. Honda sahibi ve bu foruma üye diye insanlar başka markaların başka araçlarını beğenemeyecek mi?

Tavsiyem hayatta hiç bir şeye körü körüne bağlanmayın. Aynı fiyat koşullarında daha fazlasını sunan başka bir seçenek varsa tabi ki insanlar bu seçenekleri de değerlendirmek isteyecektir.
Arkadaşım aynı fiyat değil. Orada anlaşamadık. Arabanın paketi boş ve 60 TL fark var buna aynı diyemezsiniz.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri