Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
10 gün önce konut almak için sattığım Civic 2019 Eco excutive ile yolları ayırmıştır,fakat konutta hesapta olmayan sebeplerden dolayı vaz geçtik bu arada tekrar 2 el 2019 alayım dedim ama maalesef sattığın fiyata yerine koyamiyorsun,3 alternatif araç arasından 261 .000 TL ye maklayjli buldum ona karar vermiştim ama son anda 2020 kozmik mavi 0 km buldum. 270000 TL ye onu aldım,Honda ile yola devam.
Yukarıda yazılanları okudum,Ekim ayında Eco excutive kere zam yapmadılar ama tahminim Kasım ayinda gelen zamlq elegance ve excutive %80 vergi dilimine girer diye düşünüyorum,bu ay zam yapsalardi excutive 80 vergi dilimine girerdi ve aradki fark 50.000 TL yi bulurdu oyuzden yapmadıklarını fusunuyorum

Aracınız
Civic FC5 2019
10 gün önce konut almak için sattığım Civic 2019 Eco excutive ile yolları ayırmıştır,fakat konutta hesapta olmayan sebeplerden dolayı vaz geçtik bu arada tekrar 2 el 2019 alayım dedim ama maalesef sattığın fiyata yerine koyamiyorsun,3 alternatif araç arasından 261 .000 TL ye maklayjli buldum ona karar vermiştim ama son anda 2020 kozmik mavi 0 km buldum. 270000 TL ye onu aldım,Honda ile yola devam.
Yukarıda yazılanları okudum,Ekim ayında Eco excutive kere zam yapmadılar ama tahminim Kasım ayinda gelen zamlq elegance ve excutive %80 vergi dilimine girer diye düşünüyorum,bu ay zam yapsalardi excutive 80 vergi dilimine girerdi ve aradki fark 50.000 TL yi bulurdu oyuzden yapmadıklarını fusunuyorum
Sanırım makyajsız sattınız. Bence karlı Bi iş olmuştur, bu süreçte aracı yenilemiş oldunuz. 2019 makyajlı elegance var bende 39 binde bende satıp makyajlı sıfıra yakın mümkünse kozmik mavi exetuve almak istiyorum ama cesaret edemiyorum :) satıp da alamamak var. Sattığım gün 80e girerse diye korkmuyor değilim :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Sanırım makyajsız sattınız. Bence karlı Bi iş olmuştur, bu süreçte aracı yenilemiş oldunuz. 2019 makyajlı elegance var bende 39 binde bende satıp makyajlı sıfıra yakın mümkünse kozmik mavi exetuve almak istiyorum ama cesaret edemiyorum :) satıp da alamamak var. Sattığım gün 80e girerse diye korkmuyor değilim :)
Evet 252.000 ne makyajsız 15000 km de sattım ,makyajlı arasında zaten 7-8 bin alırken fark vardı,yani 10000 TL ye aracı sıfırlanmış oldum bana göre de karlı sayilir,dilerim sizde gonlunuze göre araç alırsınız.

gunesec

Özel Üye

Aman hocam ne gerek var macera aramayın. ?
Satıp da alamama riski var.
Alıcıyı hazırlayın, alacağınız araba da hazırsa olabilir.

Aracınız
Civic FC5 2020
Az önce sosyal medyada gördüm bu fotografı altından yazan doğrumu acaba veya bu bayiinin yerini bilen arkadaş varmı.Hal böyle olunca burdan yoğunluğun Toyota yerine Honda’ya kaydığı aşikar IMG_1266.JPG

Hürmetler

Ankara efe evet. İnsanlara her ay başında 1-2 araç geleceğini söyleyip dedikodu yayıyorlar. Ne yazık ki geçen ay da aynı şeyi yapıp 2 eco elegance için insanları sıraya dizmişlerdi. Bayi temsilcisinin dediğine göre yalnızca takas yolu ile araç değişimi yapmışlar o günde de. Ankara merkez bayii’nin geldiği son durum ortada. Ayda orta paketten 2 araba.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aşağıdaki ilandaki arkadaş özel yapım diyerek neyi kastetmiş arkadaşlar ? Fiyatı yüksek yazmak neyse de bu da biraz insafsızlık...

Koltuk kılıfları vs diye yazmış.gayet güzel olmuş.fiyat hafif yüksek olsada ederi var diyorum...
Aşağıdaki ilandaki arkadaş özel yapım diyerek neyi kastetmiş arkadaşlar ? Fiyatı yüksek yazmak neyse de bu da biraz insafsızlık...

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri