Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Çok garip sahibinden’de en düşük 0 ilanı 282.500 gözüküyor. Siz 270.000’e alıyorsunuz. Bayilerde de araç yok diye biliyorum. Şayet cidden dün 270.000’e almışsanız iyi fiyata almışsınız. Hayırlı olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aşağıda göreceğiniz ilanda kaputu ve tavanında kalıcı hasarlı 0 km aracı bu fiyata bayi satıyorsa bayideki 0 km fiyatı da ne kadar olur tahmin etmek mümkün oluyor. Sitedeki güncel satış fiyatı olan 231.700₺‘nin tavsiye niteliğinde bile olmadığı aşikar.

EFE HONDA'DAN 2020 HONDA CIVIC EXECUTIVE ECO OTOMATİK İlan No: 862968554 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-civic-executive-eco-otomatik-862968554/detay

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

evet dün 270.000 tl ye aldım ,aksesuar yok. Sitede bu araç 279.000 tl idi bayi tanıdığı olduğu için bu fiyata verdi.Makyajsız olana göre bu ddaha sessiz arada fark var bu modellerde yalıtımda iyileştirme yapmışlar, bariz fark ettim önceki aracımda kapılara fitil koymuştum ,bunda gerek yok müsait zamanda desibel ölçümü yapacağım

evet dün 270.000 tl ye aldım ,aksesuar yok. Sitede bu araç 279.000 tl idi bayi tanıdığı olduğu için bu fiyata verdi.Makyajsız olana göre bu ddaha sessiz arada fark var bu modellerde yalıtımda iyileştirme yapmışlar, bariz fark ettim önceki aracımda kapılara fitil koymuştum ,bunda gerek yok müsait zamanda desibel ölçümü yapacağım
Hocam biz kuzenle desibel ölüçümü yaptık arada baya fark vardı ancak hiçbir kaynakta buna dair bir bilgiye ratlamadık.

Benim araçta yalıtımlı geldiği halde,yalıtımında hiç memnun değilim,yol sesini direk içeri alıyor. Belki de ilk defa japon aracı kullandığım bir n alışamadım

Geri