Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
bu sitedeki en ıyı ve ucuz aracı sen aldın hocam senin aracı bana satsana

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Jantlar 17 exe ile aynı. Yalıtım farklı hocam. Servisteki personel ve ziebarttaki arkadaşın dediği ilk defa böyle civic gördük demişlerdi. Ne kadar doğru bilmiyorum. Ama motor kaputu içinde ekstra plastik kaplamalar filan var. En son bir superb e bindim benim araba daha sessizdi. Onu farkettim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Deri döşeme mi sizin araç, kumandaya basmadan bagaj dışarıdan açılıyor mu?
[/QUO
başkan lastıkler aynı marka mı bu yalıtım konusunu beklıyoruz ?!

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Lastikler aynı sadece eskisi 16 jant yenielri 17 jant ölçüm yaptım önceki aracımda 90 km suratta 74 db ölçmüştüm, yeni olanda 70-71 db arasında ölçtüm ama daha detaylı yapacağım

Aracınız
Civic FC5 2019
Jantlar 17 exe ile aynı. Yalıtım farklı hocam. Servisteki personel ve ziebarttaki arkadaşın dediği ilk defa böyle civic gördük demişlerdi. Ne kadar doğru bilmiyorum. Ama motor kaputu içinde ekstra plastik kaplamalar filan var. En son bir superb e bindim benim araba daha sessizdi. Onu farkettim.
Superb yalıtım konusunda zaten iyi değil. Kuzende var oradan biliyorum. D sınıfının yalıtım konusunda bir numarası benim gözümde mondeo. 2011 modeli vardı arkadaşta tık bile yok arabanın içinde. Sonraki kasalar için nasıldır bilemem.

Aracınız
Civic FC5 2020

yalıtım nasıl farklı hocam ? motor kaputu içindeki plastik kaplama bizlerde de var sanki zatenn ?

Aracınız
Civic FC5 2018

Şurdan karşılaştırabilirsin istediğini. Bel desteği yok.

arkadaş elegance ile executive arasında sadece bir kaç özellik saymış, bende bunlar haricinde bel desteği gibi özellikler var demiştim.
sizin attığınız liknte gözründüğü gibi elegancede olmayan executivede bulunan bel desteği farkı var.

siz neye yok dediniz anlamadım ?

Ekli dosyalar

• bel.jpg
    bel.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 73
Geri