Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2017
Hemen kızma be Başkan

olmaz olmaz sarı sitedekilerin 3 bin TL altını yaz gider Başkan satılır bir şey olmaz

Hürmetler
yok kızmadım herkes özgür onu demek istedim

Olmaz diorsunda senın aracın Orjinal LPG demi birde sonradan taktırma LPG ıle fiyat farkına baksana bi

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020

Olmaz diorsunda senın aracın Orjinal LPG demi birde sonradan taktırma LPG ıle fiyat farkına baksana bi

Orji Başkan
Bayiden mi bakayım tam anlayamadım onu nerden bakılıyor sarısitede var mı ?

Hürmetler

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam gerçek aldıkları parayı fatura etmiyorlar ki o yazan EFT yapılan tutardır. Birde elden aldıkları miktar vardır.?? Bu devirde bu fiyata satarmı yoksa
Bu arada bugün kasko ve sigorta yenilemek için sigortacıma uğradım. Elinde bir iş vardı. Yeni alınan bir araca fiyat çalışıyordu kaskosu ve sigortası için. 265500 TL'ye Eco Executive almış alan kişi. Proforma faturasını gördüm.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam gerçek aldıkları parayı fatura etmiyorlar ki o yazan EFT yapılan tutardır. Birde elden aldıkları miktar vardır. Bu devirde bu fiyata satarmı yoksa
öle bir sey yapıyorlar ise harbı dolandırıcılık a giriyor
ama elden aldığını fatura etmek zorunda yoksa vergi kaçırmaya girer alan kişi bi şikayet ederse

Aracınız
Civic FC5 2020
Sarı sitede 275 bin ve 295 bin aralığında sıfır veya 5000km olmamış eco elegance var
Araç almak isteyen arkadaşlar bakabilir

Aynı şekilde attığım listede sahibinden sitesinde ‘’0’’ km olup bayiye göre halen 20.000 ₺ ucuza aracı verenler var. Arz durumu bayilerde olmasa da sahibinden’de artık bulunabilir hale geldi. Executive eco düşünen arkadaşlar bu listede henüz araçlarına güncel zammı yansıtmamış kullanıcılardan ‘’ uygun fiyatlı ‘’ ( en uygunu bile 300.000 oldu aklım hayalim almıyor ) araç alabilirler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018

Şuan ne durumda piyasa bilmiyorum ama ben satarken 151.500 liraya satmıştım (sonradan lpg montaj) fabrikasyon LPG li muadil aracı başka bir arkadaş ise 155.000 liraya satmıştı.

Geri