Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

hocam yok sanırım standart executive paket ilk kez sizden duydum ama arka tarafta emniyet kemeri takılmadığı için ötüyorsa cok gerekli bişey değil benim için

Hocam
Arkadaşımız aracınızın fabrikadan çıkış tarihi ile alakalı Bilgi amaçlı olarak sormuş Mart çıkışlı exe eco da mesela arka emniyet kemeri ikazı yok fakat ekim kasım çıkışlarda konmuş diye bir Bilgi aktarmıştı kendisi tabii hal böyle olunca aracın çıkış tarihi ile ilgili olarak FİYAT KONUSUDA bir nevi netlik kazanacak KAFANIZI BULANDIRMAK DEĞİL AMAÇ güle güle kullanın alınmış alınmıştır

@Fmsevim81 doğru mu anladım Başkan ?

Hürmetler

Hocam
Arkadaşımız aracınızın fabrikadan çıkış tarihi ile alakalı Bilgi amaçlı olarak sormuş Mart çıkışlı exe eco da mesela arka emniyet kemeri ikazı yok fakat ekim kasım çıkışlarda konmuş diye bir Bilgi aktarmıştı kendisi tabii hal böyle olunca aracın çıkış tarihi ile ilgili olarak FİYAT KONUSUDA bir nevi netlik kazanacak KAFANIZI BULANDIRMAK DEĞİL AMAÇ güle güle kullanın alınmış alınmıştır

Hürmetler
sağolun değerli bilginiz için mutlu oldum o zaman :))

ruhsata baktım evet hocam MW yazıyor şase nosunda yanyana
Anladım hocam gayet iyi fiyata almışsınız o zaman arkanıza bakmadan binin keyifle kazasız belasız inşallah?
Hocam

Hürmetler
Aynen öyle hocam doğru anlamissiniz. Merakım Mart Nisan döneminde stoklanan aracmi yeni üretim aracmi olduğunu ogrenmekti. Nitekim yeni üretilmiş bu fiyat gerçekten iyi. Anlaşılan Honda liste fiyatını indirmek yerine bayilere bırakmış işi.bakalim yıl başından sonra neler olacak göreceğiz.gerci ocak-subat aylarında Honda pek satış yapmıyor ?

Anladım hocam gayet iyi fiyata almışsınız o zaman arkanıza bakmadan binin keyifle kazasız belasız inşallah?

Aynen öyle hocam doğru anlamissiniz. Merakım Mart Nisan döneminde stoklanan aracmi yeni üretim aracmi olduğunu ogrenmekti. Nitekim yeni üretilmiş bu fiyat gerçekten iyi. Anlaşılan Honda liste fiyatını indirmek yerine bayilere bırakmış işi.bakalim yıl başından sonra neler olacak göreceğiz.gerci ocak-subat aylarında Honda pek satış yapmıyor ?
hocam şöyle bir durum fatura olayı farklı ondan bu fiyata geldi elden aldılar bir kısmını

Anladım hocam gayet iyi fiyata almışsınız o zaman arkanıza bakmadan binin keyifle kazasız belasız inşallah

Aynen öyle hocam doğru anlamissiniz. Merakım Mart Nisan döneminde stoklanan aracmi yeni üretim aracmi olduğunu ogrenmekti. Nitekim yeni üretilmiş bu fiyat gerçekten iyi. Anlaşılan Honda liste fiyatını indirmek yerine bayilere bırakmış işi.bakalim yıl başından sonra neler olacak göreceğiz.gerci ocak-subat aylarında Honda pek satış yapmıyor

Hocam
Ocak Şubat tan sonra ise yeni kasa beklemek bence daha mantıklı olur 2021 almaktansa bence bu benim fikrim tabii araç sahibi iseniz yok araç alacağım kampanya indirim var o zaman alınmış alınmıştır düz mantık

Hürmetler

Geri