Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Merhaba arkadaşlar honda cem istanbuldan 2020 eco exe aracimi 18.11.2020 de 282.500tl ye nakit olarak aldım. Aksesuarsiz satmadıkları için Maalesef aksesuarla almak zorunda kaldım. Çünkü faturada aksesuar ücreti 51.150tl kalan kısım 231.350tl araç bedeli olarak geçiyor aracımı sattığım ve araca ihtiyacım olduğu için fazla kurcalamadim. Aksesuar olarak ne var onlarıda yazayım.
Spak + dif + cmçt + kpeşk + bghvz + kvps + srmk + cmflm + yankam + camodl + kszşrj + önkptflm + motynkpk + arkhava = 51.150TL :)
Açıklamalarınıda yazayım ;
Spor paket + difüzör + cam çıtaları + kapı eşikleri + bagaj havuzu + kauçuk paspas + seramik kaplama + cam filmi + yan kamera + cam modülü + kablosuz şarj + ön kaput filmi + motor yan kapaklar + arka havalandırma paneli

Not : benim aractada arka emniyet kemerlerini göstergede gösteriyor.

1.5 turbo elegance paketini bulabileceğim bir bayii var mıdır? araçların çoğu satılmış var olan da yüksek fiyat diyor. 1.6eco elegance içinse türkiyenin en ucuzu eskişehir. aksesuarsız 245 e veriyor. istanbul ve çeşitli illerdeki bayilerde aksesuarlı 250.

Merhaba arkadaşlar honda cem istanbuldan 2020 eco exe aracimi 18.11.2020 de 282.500tl ye nakit olarak aldım. Aksesuarsiz satmadıkları için Maalesef aksesuarla almak zorunda kaldım. Çünkü faturada aksesuar ücreti 51.150tl kalan kısım 231.350tl araç bedeli olarak geçiyor aracımı sattığım ve araca ihtiyacım olduğu için fazla kurcalamadim. Aksesuar olarak ne var onlarıda yazayım.
Spak + dif + cmçt + kpeşk + bghvz + kvps + srmk + cmflm + yankam + camodl + kszşrj + önkptflm + motynkpk + arkhava = 51.150TL :)
Spor paket + difüzör + cam çıtaları + kapı eşikleri + bagaj havuzu + kauçuk paspas + seramik kaplama + cam filmi + yan kamera + cam modülü + kablosuz şarj + ön kaput filmi + motor yan kapaklar + arka havalandırma paneli

Aynı bayii ile dün görüştüm. Aksesuarsiz satmiyorlarmis,vazgeçtim almaktan bana aks.lazim değil. Zaten o kadar para etmez o zimbirtilar.

CA54B5CA-500B-48E7-9348-4411C1BAF37D.jpegBize bunları 25 k ya kitledidiler hocam. Size hiç acımamışlar ?

Aynı bayii ile dün görüştüm. Aksesuarsiz satmiyorlarmis,vazgeçtim almaktan bana aks.lazim değil. Zaten o kadar para etmez o zimbirtilar.
Kesinlikle etmez toplasan 15 anca eder fakat benim aldığım dönemde bir sürü bayiyi aradım istanbulda elimizde hiç arac yok dediler bende aracimi sattığım için aldım hatta beraber gittiğimiz arkadas çok ısrar etti al zarar etmezsin diye :)
Ekli dosyayı görüntüle 263247Bize bunları 25 k ya kitledidiler hocam. Size hiç acımamışlar ?
Hocam aynen öyle oldu :) bu paketler bayiye göre değişiyor mu mesela benim spor pakette pedal seti yok..

Yakın zamanda CR-V için fiyat alan oldu mu?

Geri