Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
hocam crv'de indirim yok. sportage ve tucson'da hem indirim hem de 100 bin tl düşük faiz kampanyası var. qaşqaide de baya bi indirim var. crv yerine onlara bakmanızı öneririm..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bugün uğradım bayiye zaten. Diğer tüm markalar %10-15 arası indirim yapıyor ve üstüne düşük ya da 0 faiz kampanyaları var. Honda'da sıfır indirim, hatta üstüne aksesuar zorunlu ve hiç bir finansman kampanyası yok :)

Aracınız
Civic FC5 2020
Bugün uğradım bayiye zaten. Diğer tüm markalar %10-15 arası indirim yapıyor ve üstüne düşük ya da 0 faiz kampanyaları var. Honda'da sıfır indirim, hatta üstüne aksesuar zorunlu ve hiç bir finansman kampanyası yok :)

aksesuar zorunluluğuna hala devam ediyorlar mi ? sanki birisi artık vazgeçtiler demişti öyle bir yazı görmüştüm yanlış mı görmüşüm

Moderatörün son düzenlenenleri:

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
aksesuar zorunluluğuna hala devam ediyormular ? sanki birisi artık vazgeçmişlerdi demişti öyle bir yazı görmüştüm yanlışmı görmüşüm

Civic'te belki vazgeçmişlerdir hocam. Ben CR-V sordum. Aksesuar zorunlu dediler.

Aracınız
Civic FC5 2019
civic eco modelleri için aksesuarsız vermiyorlar. hatta başka ne şekil giydirebiliriz diye düşünüyorlardır:) geçen hafta sormuştum. sırf onun için vazgeçtim

Geri