Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Honda bora 260 bin diyor ECO elegance için. bugün aradım. Araç 2020 ile aynı değişen hiç bir şey yok dedi. iç aksam aksesuar vs .

MNS

Arkadaşlar 2020 Fc5 sahibi olarak size bir tavsiye vereyim. İşinize ve zevkinize karışmak istemiyorum ve param var ki harcıyorum diyenlere de diyecek lafım yok. Kısacası bu paraları hak etmeyen bu araçlara vermeyin. Pişmanım siz pişman olmayın

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

231e fatura kesiyorlar arac kur ağustosta burda iken 209du şuan 231bile fazla yanlış anlamayin ama bu kadar yıllık emeğinizi bi araba ya bağlayıp üzülmeyin bende hondaciyim tavsiyem sadece 1 ay sabredip almayın martta nasıl 230verildiğini görürsünüz

Aracınız
Civic aracım yok
Arkadaşlar 2020 Fc5 sahibi olarak size bir tavsiye vereyim. İşinize ve zevkinize karışmak istemiyorum ve param var ki harcıyorum diyenlere de diyecek lafım yok. Kısacası bu paraları hak etmeyen bu araçlara vermeyin. Pişmanım siz pişman olmayın

Neye göre pişmansınız Hocam ? Açıklayabilirseniz daha bilgilendirici olur .
Bende 2020 model sahibiyim şubat ayın da 175 bin liraya alabiliyordum pandemi felan araya girince iptal ettim . Temmuzda 202 bin lira verip tekrar yazıldım . Tek pişmanlığım şubat ayında almamak oldu . Ki şuan güncel fiyata alınabilecek sıfır araba olarak halen civic eco gözüküyor. 2. El beşki bi üst sınıf araba alınabilir fakat 2. Ele piyasada ki araçlara güvenemediğimden 0 tercihim oldu.

MNS

Neye göre pişmansınız Hocam ? Açıklayabilirseniz daha bilgilendirici olur .
Bende 2020 model sahibiyim şubat ayın da 175 bin liraya alabiliyordum pandemi felan araya girince iptal ettim . Temmuzda 202 bin lira verip tekrar yazıldım . Tek pişmanlığım şubat ayında almamak oldu . Ki şuan güncel fiyata alınabilecek sıfır araba olarak halen civic eco gözüküyor. 2. El beşki bi üst sınıf araba alınabilir fakat 2. Ele piyasada ki araçlara güvenemediğimden 0 tercihim oldu.
Hocam Şubat ayında 175 olan araç şimdi 230 bin sıfır fiyatı. 55 bin kar getirmiş tabi hiç kaza ve km yapmadiysan. Bu aracın yakıtsiz ve cezasız bır senelik masrafı bana göre hesaplarsak trafik+kasko=3800 MTV=2000 bakım=1500 kışlık lastik=3200 yani toplam 10500 TL heybeden gitti. Dediğim gibi yakıt ceza ve odedigim kredi faizini saymadım bile. Yani diyorum ki 175 bin lirayı neye yatirsan yine 45 bin lira kazandırdı. Diyeceksin ki araba olmadan olmaz evet doğru o zaman aracın Tofaş olsa bile değiştirme kardeşim diyorum. Yani benim gibi bir heves edip borca harca girip bu araçlara bu kadar para vermek bana mantıklı gelmediği için tavsiye etmedim. Bu benim fikrimdi. Haa sende param var kardeşim harcarim diyorsan sözüm sana değil

Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam Şubat ayında 175 olan araç şimdi 230 bin sıfır fiyatı. 55 bin kar getirmiş tabi hiç kaza ve km yapmadiysan. Bu aracın yakıtsiz ve cezasız bır senelik masrafı bana göre hesaplarsak trafik+kasko=3800 MTV=2000 bakım=1500 kışlık lastik=3200 yani toplam 10500 TL heybeden gitti. Dediğim gibi yakıt ceza ve odedigim kredi faizini saymadım bile. Yani diyorum ki 175 bin lirayı neye yatirsan yine 45 bin lira kazandırdı. Diyeceksin ki araba olmadan olmaz evet doğru o zaman aracın Tofaş olsa bile değiştirme kardeşim diyorum. Yani benim gibi bir heves edip borca harca girip bu araçlara bu kadar para vermek bana mantıklı gelmediği için tavsiye etmedim. Bu benim fikrimdi. Haa sende param var kardeşim harcarim diyorsan sözüm sana değil

Kısmen katılıyorum. Bu paralar asla bu arabalara verilmez. Şimdi herkes piyasası bu diyecek ona sözüm yok. Daha geçen sene bu paralara 3+1 ev alınıyordu. Piyasası bu olsada o paraları bu arabaya vermek gereksiz geliyor bana. Halen kullandığım araç 2015 fb7 daha 80 küsür binde. Bir ara niyetlendim. Hadi dedim bizimki 160-170-180 bin civarı gider şuan 300 bin lira olmuş civic exe. Bir bu kadar daha kredi çekip üstüne faizi ile birlikte en az 200 bin para ödeyeceğim. Değer mi kesinlikle hayır. Şimdilik biniyorum. O paraları vermek bana mantıklı gelmiyor

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic aracım yok

Hocam yanlış anlamayın bu sizin kendinizin yaptığı hatadan dolayı bir pişmanlık . Bütçenize göre hareket etmediğinizden dolayı . Ne kadar gelir oluyorsa o kadar da gider oluyor . Gelirimiz bu araca yetti çok şükür daha iyileri hepimize nasip eder umarım .
Yatırım amaçlıda hiç düşünmedim . Biniciyim . 2. El araca hiç güvenemiyorum bu devirde, dacia ile bir arayışa girdim civicle noktaladım .

Aracınız
Civic FC5 2020

Fiyat olarak haklısınız. Kesinlikle bu parayı bu araçlar haketmiyor. 2019 Ekim ayında en kral honda crv 240 bin tl ye veriliyordu. Civic in başına gittim. Aracın fiyatı 120 bin. Eco elegance. Burun kıvırdım. Hala içim yanıyor honda crv almadığıma. Şimdi 2019 daki crv fiyatına eco elegance aldım. Ve gittikçe de fiyatlar altüst oluyor. Yarın 250.bine almadığına pişman olanlar da olabilir. Kısmet nasip. Ne diyelim.

Aracınız
Civic FC5 2020
231e fatura kesiyorlar arac kur ağustosta burda iken 209du şuan 231bile fazla yanlış anlamayin ama bu kadar yıllık emeğinizi bi araba ya bağlayıp üzülmeyin bende hondaciyim tavsiyem sadece 1 ay sabredip almayın martta nasıl 230verildiğini görürsünüz
Öncelikle honda foruma gelip bunu yazarak sanırım biz hondacıların tepkisini çekmek istediniz. :) Ama inanın burası boyle polemik yapılıp "bu para eder bu para etmez almayın sakin almayın" denilecek bir yer değil. Siz kendi fikirlerinizi söylediniz o zaman biz de kendi fikirlerimizi diyelim değil mi ! ?

Şimdi o kadar kesin konuşmussunuz ki "230 verilecek demişssiniz" peki . mart ayı ve sonuna doğru tekrar buraya yazmanızı rica ediyoruz. Dyelim o zaman o paraya verilmedi ve daha da arttı ya da stabil kaldı 260 civarından satışa devam etti. O zaman ne diyeceksiniz ? " benim tahminimdi beni bağlar" diyeceksınzı degil mi ? e o zaman biz de diyeceğiz ki "senin tahmının ise neden gelıp buraya insanları etkiledin" vs.. böyle sürecek gidecek...
Gelelim bu araba bu fıyatı eder etmez tantanasına !
İnanın o kadar altı boş bir yorum ki, bu araç 175 bin tl iken de aynı şey deniyordu ne oldu ? herkes aldı mı ? aldı! e C sütünü çöküyor böyle araç mı oluyor denilidi satışlar mı düştü ? hayır aksine sorun hal oldu ve satışar arttı. daha da sayam mı ister misiniz ? uzar gider...
Çamkıran oto aksesuar da stoklar bitiyor yenisi gelene kadar millet sıraya giriyor. Adamlar aracı almayı bırakın alıyor üzerine cebinden 4-5 bin ayırıp aksesuar bile alıp takıyor (Sizin bu paralar etmez dediğiniz araca !)..

Velhasıl 10 bin eksık 10 bin fazla. Siz almadıgınız her sene yine pişman olacak buraya geleceksiniz keşke bu sefer 260 dan alsaydım diyeceksınız.. Bunlar bitmeyecek.
Çoğu hondacı dostlarım benim gibi düşünüyor buna emin olun.
Bu arada siz bu arada sıfır almak zorunda değilsinsiz ikinci ele yönelin. Örneğin ben 2007 fd6 mı 55 bıne aldım 120 bine sattım. E bu araç bu para etmezdi hani ? nasıl alındı kim aldı niye aldı ? değil mi kafanızda deli sorular.
Ben araca binerken şekli, görüntüsü ayırt edici özelliği beni mutlu ediyorsa inanın isteyen istediğini söylesin çok da umrumda olmaz.

Bu araba fiyatları pahalı diyorsanız bazı dostların dediği gibi gidin ev alıp yatırım yapın ömrünüzden geçen 4-5 yıl sonra "bak nasıl kâr ettim deyin" ama o geçen ömürde de "ahh keşke sıfır araca binseydim" deyip sonra iç geçirmeyin...
Tüm hondacı dostlarımın tekerine taş değmesin... Ruhunuz nasıl mutlu ise alın binin ve keyfini sürün..

Geri