Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

300 tl ile dilim 50 olmus uzun vadeli boyle kalmaz gibi gozukuyor. Ay basi fiyat guncellemesi ile fiyat eskisini gorur arada arac alabilenler sansli kesimdir

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
ÖTV vergisi çıktı, mertlik bozuldu :) İstikrarı çok bozuyor,hem alan hemde satan için kötü bir durum aslında...
1628858613883.png

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar konuyu uzun zamandır takip etmekteyim, söyleyeceklerim honda bayilerini üste çıkarmak haklı göstermek vb. olarak algılanmasın.
Konuya baktığım her dönem örneğin araç fiyatı 100 birim olsun hemen hemen herkes “ o paraya bayi vermiyor 20-30k üste isteyip aksesuarlı olarak 120-130k istiyorlar “ diye şikayetlerde bulunuyor .
Genel durum bu iken eco elagance 280küsür liste fiyatında yer alırken 240bin TL Şanlıurfa bayiden 1 adet , yine aynı şekilde liste fiyatı 308 bin TL olduğu Mayıs ayında da Sivas bayiden 260bin TL ye full aksesuarlı gold mold paket vb araçları satın aldık (arkadaşlarıma ).
Hemen hemen çoğu bayi aynı fiyatları veriyor ancak göze çarpan aynı paraya aksesuarlı verende var, en basitinden köpek b.Sırtı anteni bile vermeyen bayiler var.Honda araçları dahil bu segment araçların maks 190bin tl ‘i aşamayacak kalitede olduğunu hepimiz biliyoruz bunu bi kenara koyarsak. Forum içerisinde ya bir algı operasyonu var yada insanlar evinin önündeki bayiden fiyat alıp başka da araştırmıyor .

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Furkan Emir

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam bu forumdaki çoğu kişi en az 10 bayi aramıştır bence sıfır araç almadan önce. Tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım
Arkadaşlar konuyu uzun zamandır takip etmekteyim, söyleyeceklerim honda bayilerini üste çıkarmak haklı göstermek vb. olarak algılanmasın.
Konuya baktığım her dönem örneğin araç fiyatı 100 birim olsun hemen hemen herkes “ o paraya bayi vermiyor 20-30k üste isteyip aksesuarlı olarak 120-130k istiyorlar “ diye şikayetlerde bulunuyor .
Genel durum bu iken eco elagance 280küsür liste fiyatında yer alırken 240bin TL Şanlıurfa bayiden 1 adet , yine aynı şekilde liste fiyatı 308 bin TL olduğu Mayıs ayında da Sivas bayiden 260bin TL ye full aksesuarlı gold mold paket vb araçları satın aldık (arkadaşlarıma ).
Hemen hemen çoğu bayi aynı fiyatları veriyor ancak göze çarpan aynı paraya aksesuarlı verende var, en basitinden köpek b.Sırtı anteni bile vermeyen bayiler var.Honda araçları dahil bu segment araçların maks 190bin tl ‘i aşamayacak kalitede olduğunu hepimiz biliyoruz bunu bi kenara koyarsak. Forum içerisinde ya bir algı operasyonu var yada insanlar evinin önündeki bayiden fiyat alıp başka da araştırmıyor .

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Furkan Emir

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam ben kamuda çalışıyorum fazla yorum yapmayayım ;)
Tamam toplumun refahından yiyor da hükümetimiz yine orta alt gelir grubundakilerin elindeki araçları değersizleştirdi. Zengin olanın, üst segmenttekilerin elindekiler yine fiyatlarını uçuruyor. Bir indirim yapılacaksa daha adil şekilde yapılmalıydı. Bu bende halka değil birkaç markanın satış rakamlarını artırmaya yönelik bir düzenleme. Ki göreceksiniz 2-3 ay sonra yeniden uçacak fiyatlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Coğu bayii elinde araç olmadığını yeni kasa çıkacağından üretimin olmadığını, yeni kasanın yıl sonuna doğru geleceğini onun fiyatı 400 bin civarı olacağı söyleniyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam bu forumdaki çoğu kişi en az 10 bayi aramıştır bence sıfır araç almadan önce. Tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım

Kendi aracımı Haziran 2020de satış fiyatı ne ise onu aldım (standart aksesuar köpek blk anten,difüzör,bagaj havuzu ve havuzlu paspas takımı ile )yakın arkadaşlarımada bu yıl içerisinde farklı aylarda araç aldık . Bizde aynı şekilde farklı bayileri aradık. Verdikleri fiyatlar daima satış fiyatından 45bin TL’ye varan indirimler oldu. Dikkati çeken hem full aksesuarlı hemde boş araca aynı fiyatı veren farklı bayiler oldu, Buda mutlaka farklı bayileri aramanın faydalarından.Demek istediğim grupta herkes farklı bayileri arıyor, ancak genelde yüksek fiyat verildiği algısı var . Ya şans bizim yüzümüze güldü, kotasını tamamlamak isteyen bayilere denk gelip iyi fiyat aldık . Ya da grupta insanları yanlış yönlendirmeye çalışanlar var , bu zorlu zamanlarda bizde komplo teorileri bitmez

Bugün Bursa ve İzmit bayilerini aradım araç olmadığını söylediler. İzmit bayisi Eylülden önce sıraya almadıklarını söyledi. Muhtemelen Eylül zammıyla birlikte bir üst vergi dilimine geçiş olacaktır. Bu süreçte araç alabilen olacağını sanmıyorum.

Geri