Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
Accord fiyatları burda kalmıycak arkadaşlar emin olun oda uçacaktır . Lansman fiyatıydı bunlar

Aracınız
Civic FC5 2018
accord diğer markalara parelel gidecektir,eğer accord uçup diğerleri böyle kalırsa insanlar accord almaz veya aynı şey civic içinde geçerli .şu günde civic 400 binden gelirse bugunun fiyatlarıan bakacak olursak civic almaz kimse. Bunlara ek olarak civicin bu kadar satılma sebeplerinden biriside fabrikadan tüplü oluşu,bakalım ilerki günler ne göseterir.

Aracınız
Civic FC5 2019
accord diğer markalara parelel gidecektir,eğer accord uçup diğerleri böyle kalırsa insanlar accord almaz veya aynı şey civic içinde geçerli .şu günde civic 400 binden gelirse bugunun fiyatlarıan bakacak olursak civic almaz kimse. Bunlara ek olarak civicin bu kadar satılma sebeplerinden biriside fabrikadan tüplü oluşu,bakalım ilerki günler ne göseterir.

Dostum dolar artınca bak nasıl herkes gene alıcak 450 ve küsür fiyatlara

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
2 hafta içinde araçlar %10 arttı.2 hafta önce 400 e audi aldik bu hafta 427,keza civicler 260 270 den 290 300 lere dayandı.hic bir şey düşmez

Aracınız
Hocam

Öneriniz var mı acaba ben de aracımı satmayı düşünüyorum çünkü

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yatırım tavsiyesi gibi olmasın ama gözümde Kripto ve NFT varlıklardan daha değerli görüyorum bu enerjiyi ondan dolayı başta Amerikalı ve uzak doğu firmalarını arastırıyorum. Türkiye de Ege Endüstri (Egeen) gözüme çarpıyor bu aralar :) arabanızdan memnun iseniz bence binmeye devam edin. Borclanmadan bir şey elde edilmiyor fakat ömür boyu bir şeylere sahip olmak için tüketemem kendimi..

Yatırım ihtiyac olmayan bir para ile olması gerektiğini düşünüyorum bir günde $500 kaybettiğim gün öğrendim bunu :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
O alınmaz bu alınmaz diye hepimiz kendi penceremizden değerlendirmelerde bulunuyoruz ki bende aynı bakış açısına sahibim. Gel gelelim dün haberlerde Bakırköyde lansman satışı için ortalama fiyatı 3 4 milyon TL olan 1000 tane konut ve iş yeri için 3000 i geçkin başvuru olmuş ve insanlar sabaha kadar sırada beklemiş. Buna benzer bir durum benim yaşdığım şehirde de yaşandı. Adam ortada olmayan evi 1100 ile başlayıp 1400 ile satıp bitirdi. Para olanda her daim var olmayanda eline az bir para geçince bir kendisinde var sanıyor.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bir abimize accord almaya gittik, yok cevabını alıp geri döndük. Araçlar lansmandan önce satılmış.O zaman niye lansman yapıyorsunuz?iğne den ipliğe şu an her türlü üründe tedarik sıkıntısı var.Bizim iş ile ilgili bir malzeme çip krizinden dolayı şubat 2022 den önce gelmez deniliyor.

Geri