Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Esas film yeni kasa civic lansmanında fiyatı 420bin (benim tahminim) dediklerinde kopacak.

Şimdiden millet sıraya girmiş, yok satar.Accord lansman günü bile yoktu,öncesinden satılmıştı.Civicte de durum farklı olmayacak.

Gecen hafta bayiye gittigimde accordlarin hepsi satilmisti,bugun sahibindene baktim bayi satis fiyatinin uzerine 60 bin tl eklenmis ilanlarini gordum.Tahminim yeni civic 450 bine alinirsa ne ala.

Accordların ortalama fiyatı 25 bin dolar. Bu fiyat artı yüzde 80 ötv ile 450 bin tl. 100 bin tl lik fark kdv artı ithalat vergileri vb. maliyetler.
Civic in ortalama fiyatı 20 bin dolar. Bu fiyat artı yüzde 80 ötv ile 360 bin tl. Kdv artı ithalat vergileri %25 desek 430 bin tl suanki dolar kuruyla rahat söyleyebiliriz. Dolar kuru 10 tl alınmıştır ki bu günler daha iyi günler..

Accordların ortalama fiyatı 25 bin dolar. Bu fiyat artı yüzde 80 ötv ile 450 bin tl. 100 bin tl lik fark kdv artı ithalat vergileri vb. maliyetler.
Civic in ortalama fiyatı 20 bin dolar. Bu fiyat artı yüzde 80 ötv ile 360 bin tl. Kdv artı ithalat vergileri %25 desek 430 bin tl suanki dolar kuruyla rahat söyleyebiliriz. Dolar kuru 10 tl alınmıştır ki bu günler daha iyi günler..

Hocam

Sana katılıyorum vag pasta fiyatları değişmiş zaten Image1635444629.361990.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri