Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bugün Civic araçtan rotayı Hrv ye kaydirdim. Aralıkta yeni Hrv ler yeni ve civicten daha güncel bir motor ile gelecekmiş. Civic gibi benzinli bir sedan a göre Hrv daha akılcı bence. Hem fiyat hem teknoloji hem de suç tarzı sınıf bir araç bence. Bugün kü manzara beni civicten soğuttu, Hrv ye bu kadar saldırmazlar ve motor teknolojisi daha iyi.
Yeni HRV’ye de SUV görüntüsü ile bence talep olacaktır.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bugün hiç fiyat alan olmadı mı acaba? Aksesuar vs ne istiyorlar ki

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Üstad
fiyatlar lansman fiyatları problem yok onda tamam en düşük PLATİN1 aksesuar paketi 8250 TL - 26 bine kadar var dedi ama oturup konuşamadık hocam yoğunluktan ama koca bayii elemanı bayiiye araç başı 1750 TL kalıyor dedi bende ağlamayın dedim o kadarda yahuu tekrar bakacağım bugün

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar
Bugün aradım yarın gelicem yaz bana dedim fakat cam Filmi senden difüzör senden aksesuar olarak dedim abi zor diyor tamamı yapıcaz falan dedi 30-40 aksesuar yapmadan vermiyecekler dedi güya 22 araç Satılmış ulen dedim vermeyin şu galerilere arabaları yok diyor bide yarın olsun gene yazarım arkadaşlar hatta ses kayıdı almayı düşünüyorum ki eksik bir yazmayayım FAKAT 460-480 bandına SUV DİZEL araçlar hayırlı işler Honda

ne galerisi arkadaşım, sarı sitede satılan sıfır araçların çoğunu emin olun bayi elindeki araçlara plaka takıp sahte hesaplar açarak satıyordur. aç gözlü bayiler yedirir mi okadar parayı galericilere. adam enayimi kendi bayisinde ucuza araç satsın. minareyi çalan kılıfını hazırlamıştır merak etmeyin. ülke garip bir hal almış durumda malesef. markete gidiyorum 5lt lik sıvı yağ yok. şeker yok.

Aracınız
Civic FC5 2020
Üstad
fiyatlar lansman fiyatları problem yok onda tamam en düşük PLATİN1 aksesuar paketi 8250 TL - 26 bine kadar var dedi ama oturup konuşamadık hocam yoğunluktan ama koca bayii elemanı bayiiye araç başı 1750 TL kalıyor dedi bende ağlamayın dedim o kadarda yahuu tekrar bakacağım bugün

Satıyolar mı araç? Hangi bayi acaba

Aracınız
Civic FC5 2019
Daha lansmanı yapılır yapılmaz satıldı yazılan millette ne para var bence kimse fiyat yüksek paramız yok diye ağlamasın millet böyle açgözlülük yaptıkça bayiler azıtacak aksesuar fiyatu için artık 30 40 bin isteyecekler yazık memleketimize yazıklar olsun böyle açgözlülük yapıp kendini zeki sananlara

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Daha lansmanı yapılır yapılmaz satıldı yazılan millette ne para var bence kimse fiyat yüksek paramız yok diye ağlamasın millet böyle açgözlülük yaptıkça bayiler azıtacak aksesuar fiyatu için artık 30 40 bin isteyecekler yazık memleketimize yazıklar olsun böyle açgözlülük yapıp kendini zeki sananlara

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Malesef öyle ama ülkenin de durumu ortada. Daha önceleri araç alınırken 3 yıl binerim %10-15 kayıpla satarım derdi insanlar.Araç ihtiyaçsa alınırdı.Şuan adam sıfır araç alırken ben buna 2 yıl biner verdiğim paranın %50 üzerine de satarım diyor.Artık yatırım/sermaye gözüyle görülüyor.Bunun sebebi hem ülkenin ekonomik durumu dolar kurunun sürekli artması.Diğer bir sebep te (bence) eğitimsizliğin getirdiği araç görgüsüzlüğü.İhtiyacımı ne görürden çok ihtiyaç fazlasında hep gözümüz.Sebepler sonuçlar çok dallanır ama durum hiç iyi değil. Böyle giderse biz de torunlarımıza dedelerimizin bize dediği gibi 3 ev alacağım parayla araba almıştım gibi konuşacağız

Aracınız
Civic FD6 2011
Aç kalan insan bulduğu herşeyi yer , bu ekonomik ortamda aynısı. Herkes heryere saldırıyor umarsızca.

Geri