Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FD6 2008
Az once yuruyus yaparken bi galeri dikkatimi cekti icerisi kaldirim sifir araba vardi her tarafinda 2 adet city 5 adet fc5 civic pejo 2008 tuscon bi 15 tane rahat vardi sayisi . Yer k.maraş . Bu bayiilerin galericilerle farkli bi ilişkisi var diye düsünüyorum artik. Onceden bi fiyat icin aradigimda 5 kez ariyorlardi araba verelim diye simdi not aldirsam bile donus olmuyor. Musteri olarak bizim kazanmam8z icin o gunler geri gelene kadar bunlardan arac almamak lazim

Aracınız
Civic FC5 2020
Ayışığı Plaza'da stokladığı civicleri satışa çıkarmış. Muhtemelen ellerinde daha da fazla vardır. Yavaş yavaş sürüyolar piyasaya.

Biri ahlaksızlık mı dedi ? Bunlara bu paraları verecek olanlara herşey müstehak. Adamlar şerefsizlikte sınır tanımıyorlar. Bu ülkeyi bu hale getirenler

1 - merkez bankası faizlerini istedikleri gibi yönlendiren MÜTEAHİTLER

2- ARABA BAYİİLERİ

3 - GALERİLER.

Ülkece herşeyin içine eden ve zincirleme herşeyi etkileyen bu 3 sektöründe abv

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Durumun nasıl bir hal aldığını şu olayda daha iyi anladım, bir galeri de baktığım 280 bin tl yazan araç 2-3 gün sonra satıldı. Aradan 1 hafta geçti şuan başka bir galeri de 330 bin tl ye satışta. Galeri galeriden araç alıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Az once yuruyus yaparken bi galeri dikkatimi cekti icerisi kaldirim sifir araba vardi her tarafinda 2 adet city 5 adet fc5 civic pejo 2008 tuscon bi 15 tane rahat vardi sayisi . Yer k.maraş . Bu bayiilerin galericilerle farkli bi ilişkisi var diye düsünüyorum artik. Onceden bi fiyat icin aradigimda 5 kez ariyorlardi araba verelim diye simdi not aldirsam bile donus olmuyor. Musteri olarak bizim kazanmam8z icin o gunler geri gelene kadar bunlardan arac almamak lazim
Ben de marastayim aynen burda çogu galericide sıfır çok araç gördüm uzucu

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Durumun nasıl bir hal aldığını şu olayda daha iyi anladım, bir galeri de baktığım 280 bin tl yazan araç 2-3 gün sonra satıldı. Aradan 1 hafta geçti şuan başka bir galeri de 330 bin tl ye satışta. Galeri galeriden araç alıyor

Hahahaha, en son sen alsan araç 0 km, ama sen 4üncü sahibi filan olabilirsin yani :))))) vallahi trajikomik...

Aracınız
Civic FC5 2021
Biri ahlaksızlık mı dedi ? Bunlara bu paraları verecek olanlara herşey müstehak. Adamlar şerefsizlikte sınır tanımıyorlar. Bu ülkeyi bu hale getirenler

1 - merkez bankası faizlerini istedikleri gibi yönlendiren MÜTEAHİTLER

2- ARABA BAYİİLERİ

3 - GALERİLER.

Ülkece herşeyin içine eden ve zincirleme herşeyi etkileyen bu 3 sektöründe abv
Zincir marketler, patates soğan pirinç fasulye stokçuları, enflasyon, faiz, dolar.
Sen galerici müteahhit olsan bu kuralsız ortamdan faydalanmaz mısın? Acaba bunların hepsine sebep olan bi şey yok mu? Kanun kural kalmamış.

Aracınız
Civic FC5 2019
Dün Diyarbakır Kardelene uğradım araçları görmek için, bir tane elegance bir tane de exetuve plus vardı ve ikisinin de satıldığı bilgisini aldım. 1200 kişinin sıra için isim yazdırdığını söylediler. Exetuve plus 460 bine aksesuarsiz elegance ise 425 bine satılmış. Dedim liste fiyatları böyle değil ama hiç duymadilar bile.

Dün Diyarbakır Kardelene uğradım araçları görmek için, bir tane elegance bir tane de exetuve plus vardı ve ikisinin de satıldığı bilgisini aldım. 1200 kişinin sıra için isim yazdırdığını söylediler. Exetuve plus 460 bine aksesuarsiz elegance ise 425 bine satılmış. Dedim liste fiyatları böyle değil ama hiç duymadilar bile.

Bende aksesuarlı 463 e aldım diye üzülüyordum, aksesuarsız 460 duyunca üzüntüm geçti.

Geri