Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Evet yeni kasa araç.182 ps Exe plus içinse bu ay gelmedi dedi temsilci ...

Executive plus modeli bir önceki kasadads öyleydi o kasayı sınırlı sayıda yolluyorlar genelde bayilerde elegance ve eco elegance bulunuyor ve muhtemelen şubattan sonra elegance ve eco elegance modeline fiyat garantisi verecekler Executive modele vermeyecekler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Galericilere muhtemelen, inşallah ciddi yaptırım olur. 2020 exetuve plusa 610 bin yazmıştı galerici, takas teklif ettim, 2019 makyajlı Eco exetuve ile, aracınız için var mı belirlediğiniz bir rakam dedi. 590 istiyorum dedim, adamlar alışkın tabi, şu cevabı bekledim bu fiyat eder mi diye ama nafile, siz aracınızı değerlendirin biz size nakitte yardımcı olalım dedi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-15-11-12-07-468_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-15-11-12-07-468_com.android.chrome.jpg
    149.2 KB · Görüntüleme: 108
Sürekli yıl sonu fırsatı diye reklamı çıktığı için C5 Aircross sordum bugün. Fırsat dedikleri liste fiyatından satış :) İlgilenen olursa bilginize.

Shine bold en dolu pakete 750 bin dediler geçen haftalarda fiyat araştırayım dedim 680 ne bırakmıştı bayi beyaz renk ve opsiyonlar ekli olduğu halde ben aracı test sürüşü için bakmıştım hiçte hoşuma gitmedi benim gönlüm Passat superb ve Accord dan yana en full paketleri için

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri