Benzin göstergesi

Merhaba arkadaşlar 2013 Fb 7 Civic aldım aldığımda benzin göstergesi gayet iyi çalışyor du sonra her zaman ki düşüşlerini yaptı ve sıfır a kadar düştü ben tekrar yakıt aldım ama aldığım yakıtı gösterge ölçmedi ve hala sıfır gösteriyor kontak açık kapattım ve bu sorun hala devam ediyor yardımcı olursanız sevinirim çok sinir bozucu bir durum benzin göstergesinin yanması DFA95521-49F9-4A65-B38B-853B27034D36.png

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben kendi aracima sonradan lpg taktirdim orijinal degil şundan soyluyorum benim aracimdada 150 tl lik benzin far fakat.sanki benzin yakiyomus gibi benzin gostergeside dusuyor ama 20 tl lik benzin alinca tekrardan yarim depoya kadar cikiyo benimkinde emulatör yok bu yuzden yapiyo ama sizinki orijinal lpg li ise emulatör bozuklugundan olabilir servise goturmeninizi oneririm cevrenizde varsa yapabilecek oda olabilir

Ben kendi aracima sonradan lpg taktirdim orijinal degil şundan soyluyorum benim aracimdada 150 tl lik benzin far fakat.sanki benzin yakiyomus gibi benzin gostergeside dusuyor ama 20 tl lik benzin alinca tekrardan yarim depoya kadar cikiyo benimkinde emulatör yok bu yuzden yapiyo ama sizinki orijinal lpg li ise emulatör bozuklugundan olabilir servise goturmeninizi oneririm cevrenizde varsa yapabilecek oda olabilir

Ama ben üzerine yakıt aldım yine hiç kıpırdama Yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ama ben üzerine yakıt aldım yine hiç kıpırdama Yok

aracinizi benzine alıp 15 20 km benzinde gitmenizi oneririm sistem algilasin benzin yaktigini duzelme varmi yokmu tekrardan bakin yoksa arkadasin dedigi gibi emulator den orabilir

Evet yavaş yavaş yükseliyordu

Elektrik bilginiz yok ise kesinlikle servise gösterin riskli olabilir. Kisaca anlatayım. Direksiyonunun altindaki emulatorun 4 kablosu var ikisi +, - diger ikisi anahtarlama uçları. Bu anahtarlama uçlarını birlestirip denemek gerekiyor. Benzin göstergesi düzelir ise modül arızalı

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Elektrik bilginiz yok ise kesinlikle servise gösterin riskli olabilir. Kisaca anlatayım. Direksiyonunun altindaki emulatorun 4 kablosu var ikisi +, - diger ikisi anahtarlama uçları. Bu anahtarlama uçlarını birlestirip denemek gerekiyor. Benzin göstergesi düzelir ise modül arızalı

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim modül arızalı ise bulunan bir parça mı

Geri