Benzine geçince stop ediyor

gks

0
Merhaba araç fn2 2008 model,bugün lpg regülatörü değişti (beyin) ve kalorifer peteği değişti herşey iş bitene kadar iyiydi,tam işimiz bitti hesabı ödedik çıkacakken araç benzinde çalışmadı,gaza alınca zorlada olsa çalışıyor ama benzine geçirdiğimizde stop ediyor,saatte geç oldu kapattı dükkanı yarın gel bakarız dedi,yarında işe gitmem lazım çıldırıcam,atiker sıralı sistem beyin takıldı,hava filtresini komple kıtısuyla sökmüşlerdi aklıma gelen acaba boğaz kelebeğini tam oturtamadılarmı filtreyi,,,çok uğraştılar çünkü,başka aklına birşey gelen varmı?ustada şaşırdı böyle olmaması lazım dedi,,bende bilgisayara bağla dedim onla alakası yok dedi ayarlarıyla oynanmadı dedi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Benzinde çalışmıyorsa LPG regülatörünü değiştirirken bağlamayı unuttuğu birşeyler olabilir.
Bence parça değişimleri sonrasında toplamada bir eksiklik var, bağlantılarda birşeyleri takmayı unutmuş olabilir yada bir bağlantıyı gevşek bıraktığı için sisteme hava girişi oluyordur ve araç boğuluyordur, çalışmıyordur.
Mecburen tekrardan yaptırdığınız yerle bu sorunu halletmeniz lazım.

gks

0
Benzinde çalışmıyorsa LPG regülatörünü değiştirirken bağlamayı unuttuğu birşeyler olabilir.
Bence parça değişimleri sonrasında toplamada bir eksiklik var, bağlantılarda birşeyleri takmayı unutmuş olabilir yada bir bağlantıyı gevşek bıraktığı için sisteme hava girişi oluyordur ve araç boğuluyordur, çalışmıyordur.
Mecburen tekrardan yaptırdığınız yerle bu sorunu halletmeniz lazım.

Bugün işe bile gitmedim sabahlara kadar uyuyamadımve uzman bir lpg ciye gittim adamın ilk baktığı yer darbe sensörüydü gaz pedalının üstünde torpito altında gömülüydü buldu ve çözdü,para filan istemedi ama arızayı hemen tespit etti diye sevinçten bir çorba parası attıkhondacılık böyle birşey olmalı sanırımteşekkür ederim sizede

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bugün işe bile gitmedim sabahlara kadar uyuyamadımve uzman bir lpg ciye gittim adamın ilk baktığı yer darbe sensörüydü gaz pedalının üstünde torpito altında gömülüydü buldu ve çözdü,para filan istemedi ama arızayı hemen tespit etti diye sevinçten bir çorba parası attıkhondacılık böyle birşey olmalı sanırımteşekkür ederim sizede

Problem işcilik hatası, geçmiş olsun.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Geçmiş olsun :)

Geri