Civic FC5 Bijon bozulması

Aracınız
Civic FC5 2017
2017 model civic aracımın yazlık lastiklerini taktırmak için lastikçiye gittiğimde ön sol lastiğin 3 bijonunun bozuk olduğunu söylediler.lastikler hep serviste değişti aracın garantisi devam ediyor.bijonlar için ücret talep ederler mi ? Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.saygılar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bijon bozukluğunda kasıtlarını tam anlamadım, saplama mı yoksa bijonun kendisi mi sıkıntılı?
Bence müsait vaktinizde bu hususu servisle görüşün.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
2017 model civic aracımın yazlık lastiklerini taktırmak için lastikçiye gittiğimde ön sol lastiğin 3 bijonunun bozuk olduğunu söylediler.lastikler hep serviste değişti aracın garantisi devam ediyor.bijonlar için ücret talep ederler mi ? Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.saygılar.

Muhtemelen daha önce ki söküp takmalarda bijonlar, standart tork değerinin çok üzerinde sıkılmıştır. Ancak bunu ispatlamanız biraz zor olacaktır. Servisle bir görüşün bakalım nasıl bir sonuç çıkacak?

Aracınız
Civic FC5 2017
Bijonun fazla sıkıldığını söylediler.servise gittim zaten en son serviste değişmişti lastikler.yanına çağırdı kırılırsa sende gör diye.kırılırsa ücretsiz değiştiririz dediler tamam dedim kırılmadı şimdilik bakalım hayırlısı

Geri