Bir sefere mahsus ek MTV gelebilir :(

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Kaynaktaki haberde de bu konu dile getirilmiş, farklı forum ve haber sitelerinde de böyle bir çalışma olduğunu daha önce okumuştum.
Bir sefere mahsus ek bir MTV vergisi konulma ihtimali var maalesef :(

Aracınız
Civic FC5 2018
böyle bir şey olamaz, bu gibi aksiyonlar develetin ekonomik olarak ne denli zor bir durumda olduğunu ortaya çıkarr ki, devletin işine gelmez 3-5 milyarcık vergi için milletin gözünü açka korkutmak ekonomik olarak çok hızlı bir çöküntüye sebep olur

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Araba kullananlar çok zengin ya hemen MTV bindirin yakıt fiyatlarına bindirin.

Arkadaş ben anlamıyorum ya araba artık günümüzde standart bir ihtiyaç, lüks değil.

Madem vergiden gelecek paraya ihtiyaç var standart olarak bütün vatandaşlarına geçir vergiyi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Haber sitelerinde Mazota mtv ya da ötv ye yapilan zam haberlerindeki yorumlari okuyorum da;bazi kıt akillilar arabasi varsa katlansin,iyi olmuş az binsinler...gibi cahilce seyler yaziyo.kardesim pazardan aldigin sebzeyi tasiyan da arac,otobus dolmusta arac,bakkaldan aldigin ekmegin ununu tasiyanda arac...neyin kafasi bu!

Aracınız
Civic FC5 2018
Valla yazmayayım yazmayayım diyorum ama dayanamıyorum madem kefen parasına göz dikecek (MB yedek akçesine) kadara bütçe açığı var, niye bunu millete vergi yansıtarak çözmeye çalışıyor devlet anlamıyorum nedir bu iki köprünün de İstanbul'da aynı anda tadilata girip insanları Avrasya tüneline itme çabası? Yav bu kadar bütçe açığı var niye saray günlük 1.8 milyon TL giderler işlemeye çalışıyor? Nedir bu kadar ekonomik çıkmazda trilyon TL'ler döküp çamlıca bu denli büyük cami yapılması? (cami çok güzel olmuş varsın gitsin camiye gitsin ama bu kadar sıkışıksak bu acele neydi?)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Temmuz’a girince herşey netleşecektir :unsure:
ÖTV kalkıyor mu videosunu izlememiştim :unsure:

Ek: Saygıdeğer forumdaşlar, olası bir ek MTV mevzusundan bende çok rahatsızım ve tepkilerinizi anlıyorum ancak mesajlarımızda eleştrinin çok ötesinde siyasi boyutlara girilmemesini rica ediyorum, geçmişte bu şekilde bir çok konu farklı boyutlara yol aldı, lütfen bu konuda böyle olmasın.

Şimdiden hassasiyetiniz için teşekkür ederim :)

Geri