Bir Sorum Olcak

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar merhaba aracimda bazen LPG az kaldı uyarısı 75 km kala veriyor bazen 60 km kala veriyor bunun belirli mi rakamı var mı yoksa 60-75 seviyesinde bir sayıda mi uyarı veriyor , ayrıca her LPG aldığınızda kalibre etmemiz gerekir mi

Aracınız
Civic FC5 2019
ortalama yakıt tüketiminize göre lpgnin bitmesine 50-70 kala ekrana bilgi gelir. direksiyon üstündeki i tuşuna basarsanız ekrandan gider. artı lpg 0 km olunca da temiz 30 km yol gider lpgde. lpg tam bitince benzine otomatik geçer
Arkadaşlar merhaba aracimda bazen LPG az kaldı uyarısı 75 km kala veriyor bazen 60 km kala veriyor bunun belirli mi rakamı var mı yoksa 60-75 seviyesinde bir sayıda mi uyarı veriyor , ayrıca her LPG aldığınızda kalibre etmemiz gerekir mi

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yetkili bayide dedikleri her tüp aldığınızda kalibrasyon için lpgyi kapatıp 8-10 saniye basılı tutarak açmanız. Hangi seviyede yandığını bilmemekle beraber LPG uyarı ışığından sonra 60 km yol yapıp bitmediğini de görmüş biriyim. Onu da belirteyim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Lpg göstergeleri ortalama yakıt seviyesini gösterir diye biliyorum.

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
tamamen bitince ne oluyor ötüyor mu? kendi kendine benzine geçiyor mu?
ben sıfıra düştükten sonra bi 70km kullandım hala bitmedi bişey olur belki diye gittim lpg aldım.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Ortalama her ışıkta 70 km felan gidiyor. Agresif kullanımda hızlı düşer, sakin kullanımda yavaş düşer. Ama ortalama gösterir hep..

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
tamamen bitince otomatik benzine geçer fakat sürekli öter. lpg tuşuna basınca ötmez. lpg doldurunca tekrar lpgye almak gerekir yoksa benzinden gider
tamamen bitince ne oluyor ötüyor mu? kendi kendine benzine geçiyor mu?
ben sıfıra düştükten sonra bi 70km kullandım hala bitmedi bişey olur belki diye gittim lpg aldım.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri