Civic FB7 Black editon ve eco elagance farkı

Black Edition da Elegance da olan tüm donanımın üstüne BodyKit ve navigasyon var. İç kısımlar da siyah.
Eco olayı farklı, BlackEdition Eco ve Elegance Eco fabrikasyon LPG olduğunu gösteriyor.
Benim kendi aracım Black Edition, LPG yok.

Black Edition; Elegance ve Executive arası diyebiliriz. (Elegance a daha yakın)

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Black Edition da Elegance da olan tüm donanımın üstüne BodyKit ve navigasyon var. İç kısımlar da siyah.
Eco olayı farklı, BlackEdition Eco ve Elegance Eco fabrikasyon LPG olduğunu gösteriyor.
Benim kendi aracım Black Edition, LPG yok.

Black Edition; Elegance ve Executive arası diyebiliriz. (Elegance a daha yakın)
Benim araç da elegance ancak navigasyon mevcut. Normalde olmuyor herhalde navi ?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sanırım 2015'in son aylarından başlayarak bir kampanya ile Cyclone RRW1500 olarak tüm modellerde vermişler.
Ben alırken (2015 Aralık) sadece Black Edition da vardı. Black Edition'ı tercih etme sebebim de iç akşamının tamamen siyah olmasıydı.
Bu arada yukardaki link'e bakınca fiyatların nereden nereye geldiği dikkatimi çekti. :eek:

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Sanırım 2015'in son aylarından başlayarak bir kampanya ile Cyclone RRW1500 olarak tüm modellerde vermişler.
Ben alırken (2015 Aralık) sadece Black Edition da vardı. Black Edition'ı tercih etme sebebim de iç akşamının tamamen siyah olmasıydı.
Bu arada yukardaki link'e bakınca fiyatların nereden nereye geldiği dikkatimi çekti. :eek:
Fiyatlar epey düşütü gerçekten. Yani bayideki liste fiyatında 81 olanı aracı ben ekstra şeylerle 71.5bin'e almıştım. Black edition'da eco yok diye almamıştım ben de.

Aracınız
Merhaba dostum şimdi bildiğim kadarıyla eco LPG uyumuyla alakalı bir durum yani black edition LPG uyumlu değil mi bilgin var mı
Fiyatlar epey düşütü gerçekten. Yani bayideki liste fiyatında 81 olanı aracı ben ekstra şeylerle 71.5bin'e almıştım. Black edition'da eco yok diye almamıştım ben de.

ELE-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
U
Merhaba dostum şimdi bildiğim kadarıyla eco LPG uyumuyla alakalı bir durum yani black edition LPG uyumlu değil mi bilgin var mı

ELE-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Uyum konusunda bir fark yok, donanım olarak var. Eco olanların farkı ekstra olarak lpg montajı yapılmış halde gelmesi. Blackler ise deri koltuk ve dış görünüme ek parçalara sahip olması genel farklılıkları. Belki black edit olup da eco olan da vardır satılmıştır ancak ben bayide görmedim. Sonradan lpg takılabilir sorunsuzca bence bu konuda bir farklılık yok.

Geri