Bmw Işık paketi Ve honda Ambiyans Yapımı :) Vol 1

Aracınız
Arkadaşlar merhaba Öncelikle herkese selamlar Forumda gezerken bazı yerlerde ambiyans yapımı gördüm ve cok hoşuma gitti Servise gidip yaptırmayı düşündügümde Servisteki Bey amca Arkalar hariç önlere 780 Lira fiyat verince İyi günler deyip cıktım

Sonra Bi modifiyecinin önünce Durup 10 metre kablo ve 2 Led uzun ampul aldım 8 ledli tanesi 10 lira kabloyla da 10 lira toplam 30 lira

Sonra aracı evin önüne cekip Başladım düşünmeye

Resim 1

Öncelikle aracın tavan lambasından Bulunan Vidaları söküyoruz ve Sarkıtıyoruz

saJd2u.jpg

Resim 2

Yan airbag ve lastigi söküp yan tarafa aşagya indiriyoruz

HcDRDB.jpg

Resim 3

Görmüş oldugunuz sarı tırnakları Alttan tornavida yardımıyla kaldırıp kablonun artı ucunu artıdan eksi ucunun eksinin altından kaldırıp gecirip dügüm atıp bırakıyoruz

53cLAn.jpg

Resim 4

Kalbloyu içerden Yagmur sensörünün altından ve Güneiligin altından sokarak tabiri caizse kanıttırıp sokup lastigin ve airbagin altından sokuyoruz ve alttarfta lede baglayp ledi 3m bantla uygun yere montalayıp bırakıyoruz

Kec0mq.jpg

Resim 5
Baglayıp testini yapın

Zx6vRR.jpg

Bakın tekrar diyorum sol taraftaki kabloyu sola sagdan da saga aynı şekilde yapın

UTNyQy.jpg

Qj59Ic.jpg

Sonuc olarak baglantıları bitirdikten Sonra Kabloları bantla baglayamayacagımız için sıcak silikonla hafif biraz sıkınca Şase derdi ve olayı tamamen bitiyor

SONUÇ

!!

F2qhIj.jpg

0MBvq4.jpg

4BemRS.jpg

Video

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2330]Asmtkrky[/MENTION]

Hocam eline sağlık, güzel paylaşım olmuş :eek:k:

Aracınız
Hala bir şeylerden kisiyolarya ne diyim Honda turkiye bunları hakettigimizi düşünmüyor sanırım elinize sağlık çok güzel olmuş

mobil

Aracınız
Hala bir şeylerden kisiyolarya ne diyim Honda turkiye bunları hakettigimizi düşünmüyor sanırım elinize sağlık çok güzel olmuş

mobil

Cok ucuk fiyatlarla Ucuk şeyler isteniyor bir ambiyans 780 Lira Plaka lambaları 200 lira oldugu sürece bizde mühendis cok cıkar. Begendiniz için Çok teşekkür ederim

Aracınız
Bir şeyler standart olmak zorunda artık, fiyatı da abartmamak lazım yeni jazz elegance modeline 73 bin TL istiyorlardı şaşırdım kaldım

mobil

Geri