Bmw Işık paketi Ve honda Ambiyans Yapımı :) Vol 1

Aracınız
Bir şeyler standart olmak zorunda artık, fiyatı da abartmamak lazım yeni jazz elegance modeline 73 bin TL istiyorlardı şaşırdım kaldım

mobil

Aynen Hocam Ona bende Şaşırdım 2005 Jass var Model yükselticektik nerdeyse Bizim araçlardan Daha fazla ve daha ucuk fiyatlarda İstiyorlar Şaşkınım ama burası türkiye yapacak malesef hiç birşey yok.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
hem yol gösterici hem de işe yarar olmuş. elinize sağlık. bu gidişle aracın heryerini sökeceğim yakında :clap:

Aracınız
hem yol gösterici hem de işe yarar olmuş. elinize sağlık. bu gidişle aracın heryerini sökeceğim yakında :clap:

Tavsiye Ederim Hocam Kesinlikle Yakında Bagaz ve plaka ışıkları hakkında Bi paylaşım yapıcam ama Şunu öneririm kesinlikle bazı malzemeleri kendiniz alıp yapmayı deneyin Öbür türlü ucuk fiyatlarla Biraz benim gözümde Kazıklanmış oluyoruz.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=2330]Asmtkrky[/MENTION]

Hocam aldığınız ledler kaç watt lık hatırlıyor musunuz? fotoğrafı varsa o da yardımcı olabilir belki.

Leo

0
Uğraştırmış ama işçilik sağlam görünüyor elinize sağlık çok iyi olmuş :eek:k:

yau

0
Elektrik isinden cok anlamam ama basit geldi bana sunu merak ediyorum tetik alma olayi yok mu sari tirnaklara bagla tamam midir ??

Geri