Bmw Işık paketi Ve honda Ambiyans Yapımı :) Vol 1

Aracınız
Elektrik isinden cok anlamam ama basit geldi bana sunu merak ediyorum tetik alma olayi yok mu sari tirnaklara bagla tamam midir ??

Aynen öyle hocam sarı tırnaklara bagladın zaman Zaten Elektirik geliyor. Tavan lambasını Acınca Alt aydınlanmalar onunla yanıyor zaten auto konumunda olunca tavan lambaları kapı acılınca tavan lambası ile direk olarak Alt aydınlanmalar yanıyor sarı tırnak dışında bi yere bagladınız zaman Elektirik geldigi anda 2 si yanıyor tek lamba yanınca ikisi yanıyor.. Arka aydınlatmaları da yaptım onlarıda ekleyecegim şimdi.

Aracınız
Arka aydınlatmalar..

Devamı Vol 2..

Resim 1

Önceki yapmış oldugumuz baglantıda Ledi tavandan gelen Kablonun uclarını acıp Arka tarafa gidicek kabloyu acıp ucları acıp baglıyoruz..

Arka tarafa yan Ayak basma yerinin altından yaklaşık Ben 46 cm olarak Kabloyu uzatıyoruz.

AvO-JVraX2eHLT973K5OUL-w5_glEzYEU434stK4UtQg.jpg
Aha46GGYnueAvFsXnnvYmVhEh6_QV59w81bjG3Ml9xaK.jpgAkiZIWxHXyH7V4vI6A3KQaZqjobZTir95SpDOXXcLtpi.jpg

Resim 2

Arka tarafa uzattıgımız kabloyu elimizdeki ledle baglayıp İster yan Koltuk demirlerine ister koltugun altına yapıştırıyoruz..

İleri itme geriye cekme ihtimaline karşı alt tarafta 3 cm kablo acıkta bırakın yeterli olucaktır..

AqB_RObY1909MUl5t9K3Dx2iyeG-2M7sPnpuR1dypAxo.jpg
AqO9Ofu2T-cluQD6ZWkNKNgmCAMDo8LeBrogJ2g1bKvU.jpg
ApM-wgLezbuY3zp1DLqmBXeJc4bttW5InuH4ABsQ1z-H.jpg
AqB_RObY1909MUl5t9K3Dx2iyeG-2M7sPnpuR1dypAxo.jpg

Resim 3

Ondan sonra Aynı işlemi Söför arkasında yapıyoruz.. Ve işlem tamam

AnlykMSnhZQlRwNpcngLviIBaAmUAgtkLdWbO5IAIw4D.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2330]Asmtkrky[/MENTION]

Hocam eline sağlık :eek:k:

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Tavan lambaları nasıl sönüyorsa aydınlatmalarda öyle sonuyor kademeli olarak ama teşekkür ederim .
Kastım parlaklıkları ayarlamak ve kullanmak istemediğiniz zaman da kumandadan kapatmak için uygun olabilir. Sipariş edeyim de bununla takacağım. Ledin üstüne bant çekip matlaştırmak yerine parlaklıkları bu şekilde ayarlayacağım.

2012 fb7 ov(lpg) eco elegance

Aracınız
Tabiki buda bir secim . Matlaştırmak yerine renk degiştirmek için kullanıcam ben folyoyu ama sizin dediginizde gayet mantıklı..

Geri