Bodykit i sökünce iz kalıyor mu?

Meraba arkadaşlar. 2013 model bir civic buldum. Fakat almadan önce bu konuya netlik getirmek istiyorum. Bulduğum araçta ek tamponlar var. (Bu tamponlara bodykit deniyor sanırım). Ben aracı alırsam bu ek tamponları sökmeyi düşünüyorum. Eğer sökersem orjinal tampnda bir iz kalır mı? Tamponu boyamam gerekir mi? Kısacası orjinal tampona zarar verir mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

dnz365

0
Aracınız
[MENTION=11944]dnz365[/MENTION] Sizin body kitin montaj şeklini bilmiyorum ancak Söküp çift taraflı bant ile yapıştırabilirsiniz, aşağıdaki link işinize yarayabilir.

https://www.civictr.com/showthread.php/1841-Body-kit-arka-tampon-eki-montajı

Parçaları boyattım hafta sonu montaj yapıcam bildigin iyi silikon markası varmı ayrıca çift taraflı bantta kullanıcam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Parçaları boyattım hafta sonu montaj yapıcam bildigin iyi silikon markası varmı ayrıca çift taraflı bantta kullanıcam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dayson mastik var ama daha sonra sökmek isterseniz sorun yaşarsınız, benim tavsiyem kaliteli çift taraflı bant kullanmanız yönünde.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Dayson mastik var ama daha sonra sökmek isterseniz sorun yaşarsınız, benim tavsiyem kaliteli çift taraflı bant kullanmanız yönünde.

Kaliteli çift taraflı bant nereden buluruz tavsiye verme şansınız var mı hocam? Silikon sökerken sıkıntı oluyorsa bant yeterli gelecekse bant ile body kit montajı yapabilirim. Adana pek eksi dereceleri görmez hava olarak. Migrostan bir iki çeşit almıştım ama parçalı tabloyu duvarda tutamadı düştü hep. Kaliteli olanı nasıl bulurum?

Geri