Civic FC5 Boya

mturker

Özel Üye
Merhaba arkadaşlar yeni fc5 alma aşamasındayım. Maviyi tercih ediyorum ama bir abim bu arabalarda mavi siyah gibi renkler boyaları güneş tanığı çabuk oluyormuş boyaları çok kötüymüş önerisi beyazdı sizce doğrumu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Eskidendi o güneş yanıkları
Herseyin beyazı en guzelıdır ıllaki, Tartışmaya dahi kapalı bi konudur bence...

Honda MaDnEsS

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba arkadaşlar yeni fc5 alma aşamasındayım. Maviyi tercih ediyorum ama bir abim bu arabalarda mavi siyah gibi renkler boyaları güneş tanığı çabuk oluyormuş boyaları çok kötüymüş önerisi beyazdı sizce doğrumu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
> Fabrikasyon boyaların hepsi aynı kalitede olmalı. Fakat eskiye nazaran boya kalınlığı iyice azaldı. En ufak taş gelmesinde bile atıyor.
> Güneş yanığı olarak en hassas renk kırmızı diye biliyorum. Güneş yanığını göstermesi açısından açık renkler gizler iken koyu renklerde hemen kendini belli eder. Siz yine hoşunuza giden rengi alın. Gerisi boyayı muhafaza etmenize bakıyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hiç mantıklı değil boya kalitesi aynıdır siz önleminizi alırsınız. Mavi ve füme inanılmaz iyi duruyor siz fikrinizden vazgeçmeyin. Beyaz civic çok fazla var bunaltıyor beni.

Honda renk konusunda çok zayıf neden Volkswagen gibi renk yelpazesi yok anlamış değilim bende beyaz renk seçmek zorunda kaldım Beyaz renk arabalar buzdolabı formatında olsada özellikle honda fc5 mavi renk yıkama leğeni gibi durudor : ) 20210917_093048.jpg

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Honda renk konusunda çok zayıf neden Volkswagen gibi renk yelpazesi yok anlamış değilim bende beyaz renk seçmek zorunda kaldım Beyaz renk arabalar buzdolabı formatında olsada özellikle honda fc5 mavi renk yıkama leğeni gibi durudor : ) Ekli dosyayı görüntüle 266355

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benımde gönlüm beyazdan yana lakin bu sefer aracım mavı oldu, her ne kadar legene benzesede yaldır Yaldır duruyor
Temiz tutmak mesela işde renkli aracıda...

Honda MaDnEsS

Aracınız
Civic FC5 2018
Kırmızı sadece rs de vardı,öyle olmasa kırmızı alırdım. Elde olan beyaz ile mavi arasında kaldım,leğeni tercih ettim ,kapalı garaj varsa hiç düşünmeden istediğiniz rengi alın.

Geri