BRC LPG IŞIK PROBLEMİ

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar herkese merhabalar. Fb7 2013 kasa aracımda brc marka tüp takılı. Zaman zaman aracın tüp gösterge ışıkları(dördü birden) 4’lü flaşör gibi yanıp sönüyor. Bir süre sonra bu düzeliyor. Ara ara tekrarıyor. Ciddi bir sorun mudur? O esnada araç gazdan çıkıyor mu acaba?

Aracınız
Civic FB7 2014
Tup gosterge benzine gecis dugmesine 8 saniye basili tutun,reset atsin sonra duzelebilir..bu islem ile kendi kendine yeniden kalibre ediyor sanirim gosterge ledlerini..

Aracınız
Civic FB7 2013
Tup gosterge benzine gecis dugmesine 8 saniye basili tutun,reset atsin sonra duzelebilir..bu islem ile kendi kendine yeniden kalibre ediyor sanirim gosterge ledlerini..
Hocam bu resetleme işini zor kalmadıkça yapmayın demişlerdi. Belli bir sayısı varmış sanırım onun. Bu şekilde kesin olarak düzelir diyorsanız bi deniycem

Aracınız
Civic FB7 2014
Ben kendi aracimda kullanmadim bunu henuz,fakat kullanan ve sorunu cozen arkadaslar var..ben sadece bilgi amacli bunu deneyebilirsiniz diyorum,brc 2a muhendislige bir mail atarak daha net bir cozum varsa bilgi alabilirsiniz..

Aracınız
Civic FB7 2016
tankı tam doldurunca benimde başıma geldi elli km veya fazlasını yaptıktan sonra aracı stop edip tekrar çalıştırın düzeliyor

Arkadaşlar herkese merhabalar. Fb7 2013 kasa aracımda brc marka tüp takılı. Zaman zaman aracın tüp gösterge ışıkları(dördü birden) 4’lü flaşör gibi yanıp sönüyor. Bir süre sonra bu düzeliyor. Ara ara tekrarıyor. Ciddi bir sorun mudur? O esnada araç gazdan çıkıyor mu acaba?
Benim fd6 da yapıyordu. Normal sartlarda yanıp sönme işi gaz az kaldığı zaman yakıt bitiyor icin sinyal veriyordu ama benim ki fulleyince hepsi yaniyordu bitmeye yakın olan tek yanma sonme işini yapmadan bitiyordu muhtemelen kalibrasyon hatası olabilir

fd6 2008
fb7 2012

Aracınız

Aynı sorun bende de var. Brc servisi Kablo temassızlığı dedi. Gösterge değişecekmiş ona da 200 dedi. Bende yok kalsın dedim. Herhangi bir sıkıntı olmazmış böyle durmasının. Gazın ne kadar kaldığını da her tüpü fullediğimde tripten km’yi sıfırlıyorum.

Kün feyekün..

Aracınız
Civic FB7 2013
Bugun aynisi bende de oldu 2013 honda dream eco aracim brc gostergesonden 4lu isiklardan ikisi ve ortadaki yanip sondu geri eski haline geldi daha once de goturmustum ustaya pcye bagladiklarinda bir sey cikmadigi soylenmisti regulatorde reset ise yarar mi acaba

Aracınız
Civic FB7 2012
LPG tankını her fullemede bende de oluyor sonra yol yapınca kendiliğinden düzeliyor sanırsam yakıt fazla dolunca şamandıradan kaynaklı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aynı sorun bende de var. Brc servisi Kablo temassızlığı dedi. Gösterge değişecekmiş ona da 200 dedi. Bende yok kalsın dedim. Herhangi bir sıkıntı olmazmış böyle durmasının. Gazın ne kadar kaldığını da her tüpü fullediğimde tripten km’yi sıfırlıyorum.

Kün feyekün..
Göstergedeki Sorun çözüldü. Kablo temassızlığındanmış. Gösterge değişmedi. Şimdi normal olması gerektiği gibi yanıyor.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri