Brc lpg ışıkları hakkında

[MENTION=3460]krmmrt[/MENTION], Diyorum ya yanıp sönmeye başladı mı 150 km gidiyor bende. Sonra ötüyor bir de kapatıp açıyorum biraz daha gidiyor yine ötünce tamamdır bitmiştir =)

[MENTION=3460]krmmrt[/MENTION], Diyorum ya yanıp sönmeye başladı mı 150 km gidiyor bende. Sonra ötüyor bir de kapatıp açıyorum biraz daha gidiyor yine ötünce tamamdır bitmiştir =)
Masallah iligine kadar kurutmussunuz siz de =) tesekkurler bilgi icin. Isimden dolayi tamamen bitiremicem bu seferde. Ama bir sonrakine kurutacam insallah

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=3460]krmmrt[/MENTION] , valla öyle oldu:D bir keresinde kışın öttü yine kapatıp açtım 50 km gitti:D

[MENTION=3460]krmmrt[/MENTION] , valla öyle oldu:D bir keresinde kışın öttü yine kapatıp açtım 50 km gitti:D
Nasıl bir dengesizliktir o arkadaş =) arabaya güvenmemek lazım demekki

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün, son ışık hiç yanıp sönme yapmadan lpg direk bitti. Bende şaştım kaldım. Benzin olmasa otobanda kalıcaz.

Dün, son ışık hiç yanıp sönme yapmadan lpg direk bitti. Bende şaştım kaldım. Benzin olmasa otobanda kalıcaz.

İlginç demek ki fazla güvenmemek gerekiyor gazın çoğu da yanıp sönerken gidiyor saçma bu en baştaki ışık en çok gitse daha verimli sonuç verir.

Bazen şamandıra takılıyor herhalde. Birkerede 3 ışık yanıyorken bitmişti. Allahtan kaç km yaptığı belli de ordan takip edebiliyoruz.

Full depoda;

Şehir içi : 320km
Şehir dışı : 420km

Işıklara aldanmayın, km kontrolü en sağlıklısı.

38 litre ile aşağı yukarı aynı değerleri alıyorum. Sadece şehir dışında 450km, bazen 470 yol yapıyorum. Kullanıma çok bağlı çünkü.

Geri