Brc montaj bayi tavsiyesi

Arkadaşlar formu inceledim ancak İzmir için brc montaj servisi önerisi bulamadım yardımcı olurmusunuz
aracım 2012 honda civic

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Ben Karabağ’larda 2A mühendislik var orada taktırmıştım 2015 yılında, babamın aracı da Toyota corolla, ona da geçen sene taktırıldı aynı yerde
Çok şükür hiç bir konuda sıkıntı yaşamadık.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayırlı akşamlar DADAŞ ilginiz için teşekkürler
brc taktırdınız sanırım
Brc için sesli çalışıyor diye okuyorum formda birde parçaları pahalı deniyor sizin görüşünüz nedir

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Hayırlı akşamlar DADAŞ ilginiz için teşekkürler
brc taktırdınız sanırım
Brc için sesli çalışıyor diye okuyorum formda birde parçaları pahalı deniyor sizin görüşünüz nedir

Hayırlı akşamlar
Evet Brc taktırdım
Enjektörleri biraz sesli çalışıyor söylenenler doğru, o ses olayını çözenler olmuş ancak ben rahatsız olmadığım için uğraşmadım.
Bu zamana kadar herhangi bir parça arızası yaşamadım o yüzden fiyatları halkında bilgim yok.
Taktırırsanız eğer kesinlikle pazarlık yapın, araca benzin göstergesi ile alakalı bir parça var onu da koydurun ayrıca LPG dolum ağzını da benzin deposunun dolum yerine monte ettirin
Tabi karar size kalmış umarım yardımcı olabilmişimdir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayırlı akşamlar
Evet Brc taktırdım
Enjektörleri biraz sesli çalışıyor söylenenler doğru, o ses olayını çözenler olmuş ancak ben rahatsız olmadığım için uğraşmadım.
Bu zamana kadar herhangi bir parça arızası yaşamadım o yüzden fiyatları halkında bilgim yok.
Taktırırsanız eğer kesinlikle pazarlık yapın, araca benzin göstergesi ile alakalı bir parça var onu da koydurun ayrıca LPG dolum ağzını da benzin deposunun dolum yerine monte ettirin
Tabi karar size kalmış umarım yardımcı olabilmişimdir

Eyvallah DADAŞ tekrar teşekkürler

Geri