Bu Site Ne Kadar Güvenilir ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Abiler selamlar, öncelikle forumda site paylaşabiliyormuyuz bilmiyorum eğer konu forum kurallarına uygun değilse moderatör arkadaşlar konuyu kapatabilirler, www.hondaburada.com sitesinden fc5 için 3000 liralık led stop spoiler alacağım fakat bu site güvenilir mi sizlere sormak istedim, meblağ yüksek olduğundan kendimi garantiye almak istiyorum. Daha önce buradan alışveriş yapan oldumu? olumlu olumsuz birşeyle karşılaştığınız oldumu yeşillendirirseniz sevinirim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Konuda sıkıntı yok. Dolandırıcılık arttığı için güvenli site bulmak cidden zorlaşıyor. Sizi gayet iyi anlıyorum.
> Ben bu siteden boyun yastığı aldım. İki takım istedim. Gelen bir takımdı. WhatsApp numarasını aradım. Telefonu hemen açtı. Gayet iyi ilgilendiler. Adet sayısını karıştırmışlar. Kayıtlara baktı yanlışlık bizden kaynaklandığını söyledi ve özür diledi. Eksik olan diğer takımı kargo ücretsiz gönderim yaptılar. Malzemenin kalitesi ve memnun kaldınız mı diyede fikrimi aldı. Gelen malzemeyi kaliteli buldum.
> Başka alışveriş yapanlarında fikrini almak lazım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
Sitede problem yok hocam bursa da bilinen ve tanınan bir Honda aksesuarcısı bu arkadaşlar.

Acar tuning kampanya yapmıştı geçen hafta 3 parça komple boydan boya kayar sinyalli stoplar 2500 TL idi montaj dahil.

Birde Orhan Çırak la görüşmenizi tavsiye ederim o da uygun fiyata Çamkıran la aynı malzemeleri satıyor.

2016 - FB7 - Modulo
2018 - FC8 i-DTEC - Mugen
2020 - FC5 - Turbo & Mugen Melez :)

Aracınız
Civic FC5 2020
2 yıldır yaptığım hiç bir alışverişte sıkıntı yaşamadım.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Evet abiler stop'lar geldi montajınıda yaptık tıkır tıkır çalışıyor site gayet güvenliymiş kendilerine teşekkür ediyorum

Geri